BIJAL, Turecko – Antalya

Nejluxusnější vilový resort v Antalyi

Resort BIJAL nabízí svým hostům individuální přístup, dokonalé služby a maximální pohodlí. Komplex se skládá z 19 soukromých vil, z nichž každá je provedena v rafinovaném stylu. Pro vaše pohodlí jsou k dispozici také 4 restaurace, 3 bary, lázeňské centrum a dětský klub. Během pobytu se vám bude věnovat váš osobní Butler. Vydejte se na cestu do světa, kde je každá vila soukromým rájem a kde se harmonicky snoubí pohodlí s okázalým požitkářstvím. Zažijte ráj, který nově definuje luxus.

O destinaci

Nádherné pláže, luxusní resorty i bohatá historie. Jedinečná poloha činí z Turecka křižovatku, do které se zapsaly evropské, africké i asijské vlivy. Západ se tu potkává s východem, minulost prolíná přítomností. Což se projevilo nejen rozmanitou architekturou Istanbulu, ale hlavně na místní lahodné kuchyni.

Zcela nový (otevřený v roce 2023), luxusní a odlehlý komplex prémiových vil BIJAL se nachází na pobřeží Antalye v Turecku. Letecké spojení z Prahy do Antalye je přímé.

1032x554 BIJAL, Turecko – Antalya BIJAL-Beach-House-(1)_0010_Background-1920w

 

Ubytování

Vila se 4 ložnicemi je ideální pro velké rodiny nebo skupiny přátel. Nabízí prostorné obytné prostory, kuchyň a soukromý bazén. Ke každé ložnici obvykle náleží vlastní koupelna. Pro menší rodiny nebo skupiny přátel nabízí vila se 3 ložnicemi útulné pohodlí s prostorným obývacím pokojem a kuchyní. Vila se 2 ložnicemi je přizpůsobena menším rodinám, párům nebo přátelům a nabízí pohodlí s vlastním bazénem nebo zahradou. Vila s 1 ložnicí je určena pro dovolenou nebo krátkodobé pobyty a je ideální pro samostatné cestovatele nebo páry.

1032x554 BIJAL, Turecko – Antalya BIJAL+Club+House+(14)-1920w

 

Restaurace

Každé jídlo, doušek i svačina jsou v BIJAL oslavou chutí a zábavy. Restaurace, bary a občerstvení jsou navrženy tak, aby potěšily vaše chuťové pohárky a dodaly vašemu zážitku i špetku hravosti. Přicházíte hladoví, odcházíte spokojenější! V resortu BIJAL na vás čeká 5 restaurací a barů: ClubHouse Restaurant, BeachHouse Restaurant, Teppanyaki Rest, ClubHouse Bar a BeachHouse Bar.

1032x554 BIJAL, Turecko – Antalya AR_2179-1920w

 

Aktivity

V resortu BIJAL se můžete ponořit i se do světa aktivní zábavy. Skupinové aktivity včetně jógy, zumby, pilates a aqua gym jsou jako taneční párty pro vaše svaly. A pokud chcete individuální fitness cestu, jsou tu pro vás trenéři, kteří vás vybičují ke cvičení a zároveň ho udrží při životě. Odpočinek zase najdete v Clubhouse Spa, oáze relaxace a omlazení, jež nabízí klidné útočiště, kde se můžete znovu spojit sami se sebou. Na malé hosty tu čeká dětský klub a s ním tématické dny (pirátský den, indiánský den, kovbojský den, superhrdinský den atd.), kino, soutěže, mini disco a show, kurzy řemesel a umění, vyhřívaný venkovní bazén, jízda na koni a kurzy pečení pizzy a sušenek.

1032x554 BIJAL, Turecko – Antalya simply-blissful-cropped-shot-of-a-young-woman-enj-2022-12-24-02-04-19-utc-1920w

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování vám moc rádi pomůžeme, ať už budete chtít trávit svoji dovolenou ve dvou nebo s celou rodinou.“