Bellevue, Chorvatsko – Lošinj

Lázeňská klinika s mnoha oceněními

Zvenčí působí hotel Bellevue minimalisticky a vyznačuje se elegantním designem v bílých odstínech. Zevnitř se hotel otevírá do velkého a bohatě zdobeného atria, které vyzařuje jedinečnou vzdušnost a pohodlí. Měkké denní světlo se dokonale snoubí s přírodními tóny pečlivě navrženého nábytku a osvětlení a činí z hotelu Bellevue vynikající volbu pro relaxaci a regeneraci životní energie. Lázeňská klinika hotelu Bellevue byla již potřetí v řadě vyhlášena "Nejlepšími hotelovými lázněmi Chorvatska" 2022 prestižní celosvětovou organizací World Spa Awards™, která si klade za cíl oslavovat a oceňovat vynikající výsledky v oblasti lázeňství a wellness.

O destinaci

V této malé středomořské zemi s více než 1000 ostrovy můžete zažít opravdu exkluzivní dovolenou u křišťálově čistého moře a v prvotřídních hotelích. V privátních vilách si zase můžete dopřát absolutní soukromí a 5hvězdičkový luxus, a to s komfortem, na který jste zvyklí.

Luxusní hotel Bellevue se nachází v Chorvatsku na ostrově Lošinj v zátoce Čikat, kde je moře smaragdově zelené a omamně voní prastaré borovice. Na konci 19. století byl Čikat díky svému specifickému mikroklimatu uznáván jako "léčivé místo", díky čemuž si jej oblíbila zejména vídeňská aristokracie. Dnes na tuto vznešenou tradici navazují Lázeňská klinika a Lázeňská zahrada a jejich nadstandardní wellness nabídka. Z malého místního letiště se do hotelu dostanete za cca 20 min. jízdy autem. 

1032x554 Bellevue, Chorvatsko – Lošinj Cikat-bay-Bellevue

 

Ubytování

Ať už preferujete výhled na moře nebo do zahrady, vybírat si můžete z nádherných vzdušných a prosvětlených pokojů a apartmá až do velikosti 185 . S výběrem vám samozřejmě rádi pomůžeme.

1032x554 Bellevue, Chorvatsko – Lošinj bellevue-rooms-suites-3

 

Restaurace

Kvalitní gastronomie může být lékem i gurmánským požitkem, zejména pokud jsou suroviny čerstvé, z místních zdrojů a prvotřídní kvality. Šéfkuchaři v hotelu Bellevue sbírají i bylinky a koření z hotelové bylinkové zahrádky. V hotelu Bellevue vás čeká 6 restaurací a barů včetně plážového klubu, který se nachází na luxusní terase nad mořem a nabízí jedinečný zážitek z letní pohody. Bezkonkurenční pohodlí, bezstarostná relaxace a vychutnávání denně čerstvých, značkových lahůdek budou hýčkat všechny vaše smysly. Stejně jako pečlivě vybrané nápoje nezbytné pro dokonalý pocit osvěžení během teplých letních dnů.

1032x554 Bellevue, Chorvatsko – Lošinj bellevue-hotel-8

 

Aktivity

Pro opravdový zážitek z ostrova Lošinj pro vás připravil hotel Bellevue speciální výlety, aktivity a akce. Ať už hledáte dobrodružství, rodinný výlet nebo romantický pobyt – poznáte ostrov jako praví místní!

Maximální odpočinek a relaxace vás čeká v lázeňské klinice hotelu Bellevue inspirované konceptem vnitřní a vnější krásy. Program Sea-Tox, který byl nominován na cenu World Spa Awards za nejlepší detoxikační program na světě v roce 2023, je navržen tak, aby podporoval samočisticí proces těla prostřednictvím detoxikačních potravin, pohybových aktivit a cílených lázeňských procedur, a to vše za podpory nejmodernějších lékařských technologií.

1032x554 Bellevue, Chorvatsko – Lošinj bellevue-spa-wellness-8

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Pokud se rozhodnete vyjet do Chorvatska autem, s absolutní péčí vám pomůžeme naplánovat na míru vše tak, abyste si mohli svůj autovýlet maximálně a hlavně v pohodě a klidu prožít. Jsme specialisté i na precizní plánování cest s itinerářem.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist