Boutique Hotel Alhambra & Villa Augusta, Chorvatsko – Lošinj

Západ slunce v zátoce Čikat je jedním z nejromantičtějších na světě

V Boutique Hotel Alhambra & Villa Augusta se harmonicky snoubí historický půvab sofistikované secesní architektury s moderním designem do jedinečného prostoru, který vyzařuje teplo a diskrétní luxus. Každý jednotlivý prvek, od pokojů až po pláž, je vytvořen tak, aby hostům poskytoval maximální pohodlí a dokonalý požitek. Boutique Hotel Alhambra & Villa Augusta je obklopen pečlivě navrženým parkem. Gurmáni najdou svůj kousek ráje ve špičkové restauraci Alfred Keller, oceněné jednou hvězdičkou Michelin a zařazené do renomovaného průvodce Gault Millau. Pokud plánujete uspořádat svatbu nebo strávit líbánky v útočišti klidu, nehledejte nic jiného – západ slunce v zátoce Čikat je jedním z nejromantičtějších na světě.

O destinaci

V této malé středomořské zemi s více než 1000 ostrovy můžete zažít opravdu exkluzivní dovolenou u křišťálově čistého moře a v prvotřídních hotelích. V privátních vilách si zase můžete dopřát absolutní soukromí a 5hvězdičkový luxus, a to s komfortem, na který jste zvyklí.

Luxusní butikový hotel Alhambra & Villa Augusta, člen Virtuoso a prestižní organizace Small Luxury Hotels of the World, se nachází v Chorvatsku na ostrově Lošinj v zátoce Čikat, kde je moře smaragdově zelené a omamně voní prastaré borovice. Na konci 19. století byl Čikat díky svému specifickému mikroklimatu uznáván jako "léčivé místo", díky čemuž si jej oblíbila zejména vídeňská aristokracie. Dnes na tuto vznešenou tradici navazují Lázeňská klinika a Lázeňská zahrada a jejich nadstandardní wellness nabídka. Z malého místního letiště se do hotelu dostanete za cca 20 min. jízdy autem.

1032x554 Boutique Hotel Alhambra losinj-aerial

 

Ubytování

Boutique Hotel Alhambra & Villa Augusta má jenom pár pokojů, díky čemuž se tu budete cítit skoro jako doma nebo u přátel na návštěvě. Soukromí tu bude určitě dostatek. Vybírat můžete ze základních kategorií pokojů až po luxusní suity pro nejnáročnější cestovatele. Výhled bude vždy překrásný, a to buď do parku, nebo přímo na moře.

1032x554 Boutique Hotel Alhambra Alhambra-suite

 

Restaurace

Během pobytu budete mít k dispozici restauraci Alfred Keller. Budete si tu pochutnávat především na místních surovinách a specialitách například z adriatických ryb, mořských plodů, škeblí, jehněčího, boškarinského hovězího nebo oslího masa. Nebudou chybět ani další sezónní suroviny včetně místních bylinek a koření. V bohatém vinném sklepě restaurace Alfred Keller najdete více než 610 nejkvalitnějších značek. Pro lehké obědy či například čerstvé šťávy z ovoce při lenošení na pláži je ideální Beach Bar Pasara.

1032x554 Boutique Hotel Alhambra alfred-keller-2021-1

 

Aktivity

Boutique Hotel Alhambra & Villa Augusta má k dispozici vlastní pláž, nebo spíše můžeme říci molo s přímým vstupem do moře. Užívat si můžete ale i wellness a spa. Naleznete tu například vnitřní vyhřívaný bazén se slanou vodou, místnosti určené na masáže a různé další procedury, saunu, koupele a vybavené fitness. Během pobytu se můžete také vydat do okolí a poznat místní historii a kulturu. Skvělým zpestřením bude určitě i plavba soukromou jachtou po okolí nebo privátní večeře při západu slunce.

1032x554 Boutique Hotel Alhambra alhambra-rooms-suites-5

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Ať už hledáte romantickou dovolenou, rodinnou dovolenou nebo chcete dopřát svým blízkým luxusní zážitek – naším posláním je zajistit nezapomenutelnou dovolenou a maximální pohodlí v nádherném prostředí.“

Veronika Robin

Chief Sales Officer