Sun Gardens IN-RESORT VILLA, Chorvatsko – Dubrovník

Soukromá luxusní vila s 5 ložnicemi a vlastním bazénem

Tato autentická dalmatská vila je ideální pro rodiny nebo skupiny přátel, kteří cestují společně, a leží v samém srdci letoviska Sun Gardens Dubrovnik. Tato vila se nachází ve svěžích středomořských zahradách s nádherným výhledem na blankytně modré Jaderské moře a souostroví Elaphiti a dává dovolené zcela nový význam.

O destinaci

V této malé středomořské zemi s více než 1000 ostrovy můžete zažít opravdu exkluzivní dovolenou u křišťálově čistého moře a v prvotřídních hotelích. V privátních vilách si zase můžete dopřát absolutní soukromí a 5hvězdičkový luxus, a to s komfortem, na který jste zvyklí.

Resort Sun Gardens Dubrovnik se nachází v malé vesnici Orašac, pouhých 11 km od centra Dubrovníku, přístavního města, které leží v nejjižnější části Chorvatska. Je snadno dosažitelný ze všech směrů a je dostupný, ať už cestujete letadlem, autem nebo trajektem. Soukromá luxusní vila je jeho součástí.

1032x554 Sun Gardens IN-RESORT VILLA, Chorvatsko – Dubrovník 1622111032Sun-Gardens-In-resort-Villa-with-Private-Pool-1 2

 

Ubytování

Exkluzivní resortová vila je kouskem ráje pro rodiny nebo přátele, kteří cestují společně. Je navržena tak, aby probudila vašeho ducha a povzbudila smysly, a je ideálním místem, kde si můžete dopřát dovolenou v Chorvatsku dolce vita.

Vila poskytuje 4 pokoje s manželskou postelí velikosti queen size a 1 pokoj s oddělenými postelemi, 5 dětských postýlek, soukromý nekonečný bazén s terasou na slunění, lehátky a slunečníky, přístup na pláž letoviska a mnoho dalšího.

Velikost vily je 660 m² a je určená pro maximálně 10 hostů.

1032x554 Sun Gardens IN-RESORT VILLA, Chorvatsko – Dubrovník Sun Gardens In-resort Villa with Private Pool (1)

 

Restaurace

Kulinářské zážitky můžete v Sun Gardens Dubrovnik sbírat v 7 restauracích, které nabízejí směs dalmatských, středomořských a mezinárodních chutí. Čeká tu na vás také 9 barů. Soukromého šéfkuchaře, který vám uvaří přímo ve vaší vile, vám můžeme zařídit.

1032x554 Sun Gardens IN-RESORT VILLA, Chorvatsko – Dubrovník Sun Gardens In-resort Villa with Private Pool (23)

 

Aktivity

Luxusní a oceňované lázeňské centrum je určeno pro chvíle naprosté rozkoše. Cesta transcendence a klidu je ztělesněná směsí starověkého a současného umění terapie, která je stejně inspirativní jako samotný Jadran. Vybírat si v Sun Gardens Dubrovnik také můžete z bohaté nabídky vodních sportů a vnitřních i venkovních aktivit.

1032x554 Sun Gardens IN-RESORT VILLA, Chorvatsko – Dubrovník Sun Gardens In-resort Villa with Private Pool (12)

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Ať už hledáte romantickou dovolenou, rodinnou dovolenou nebo chcete dopřát svým blízkým luxusní zážitek – naším posláním je zajistit nezapomenutelnou dovolenou a maximální pohodlí v nádherném prostředí.“

Tereza Musilová

Private Travel Designer