Maslina Resort, Chorvatsko – Hvar

Promyšlený luxus v zátoce Maslinica

Maslina Resort se nachází v nádherné zátoce Maslinica na ostrově Hvar, v intimním prostředí nedaleko známého města Split v Chorvatsku. Resort Maslina se rozkládá na ploše 2 hektarů svěžího borovicového lesa s křišťálovým Jaderským mořem na dosah ruky, které je vzdálené jen pár kroků od města StariGrad, jednoho z nejstarších v Evropě. Resort Maslina, který je obklopen bohatou historií, nedotčenou přírodou, kulinářským uměním a kulturním dědictvím, přináší na ostrov Hvar promyšlený luxus.

O destinaci

V této malé středomořské zemi s více než 1000 ostrovy můžete zažít opravdu exkluzivní dovolenou u křišťálově čistého moře a v prvotřídních hotelích. V privátních vilách si zase můžete dopřát absolutní soukromí a 5hvězdičkový luxus, a to s komfortem, na který jste zvyklí.

Hvar a okolní Paklené ostrovy leží v severovýchodní části Středozemního moře, jen kousek od většiny pevninských evropských měst. Nejbližší místní a mezinárodní letiště na ostrově Hvar se nacházejí ve městech Split, Dubrovník a Brač. Z kteréhokoli z těchto míst lze zajistit soukromý transfer autem a motorovým člunem.

1032x554 Maslina Resort 5*, Hvar Island, Croatia 01_Maslina Resort_LIFESTYLE_Aerial view_2023

 

Ubytování

Všech 50 pokojů a apartmánů a 3 vily hotelu Maslina mají nádherný výhled na moře, naprosté soukromí a absolutní pohodlí. Interiér resortu Maslina využívá přírodní a místní materiály, jako je terakota, kámen, mosaz a dřevo. Vily nabízejí dostatek vnitřního obytného prostoru, vyhřívané soukromé nekonečné bazény s širokým výhledem na moře a svěží zahrady. Veškeré vybavení koupelen je z místní produkce, netoxické a vyrobené bez použití plastů.

1032x554 Maslina Resort 5*, Hvar Island, Croatia 23_Maslina Resort_LIFESTYLE_Pool_Villa Uvala_2023

 

Restaurace

Restaurace a bar v Maslina Resort s nádherným výhledem na Jaderské moře představují pro hosty dokonalou atmosféru pro posezení u vína a jídla. Tradiční středomořská kuchyně s moderním nádechem je navržena z čerstvých, místních a sezónních surovin. K dispozici je tu ale také soukromé stravování.

1032x554 Maslina Resort 5*, Hvar Island, Croatia 2023-07-14 Food @ Maslina Resort-98

 

Aktivity

Pharomatiq Wellness se specializuje na regenerační zážitky s wellness menu inspirovaným metodou "garden-to-skin", která využívá domácí organické byliny a esenciální oleje z místních zdrojů. Sezónní procedury a programy à la carte jsou přizpůsobeny na míru a kombinují západní a východní masážní techniky, fitness a praktiky mindfulness. Lázně mají moderní posilovnu, kosmetický salon a přijímací salonek spolu s vyhrazenou Aqua termal zónou zahrnující finskou saunu, aromaterapeutickou parní lázeň, turecký hammam a coldplunge. K dispozici je také několik místností pro indoortreatment a 2 venkovní lázně. Kromě wellness nabízí Maslina Resort spoustu dalších aktivit, a to jak na moři, tak na souši.

1032x554 Maslina Resort 5*, Hvar Island, Croatia 04_Maslina Resort_LIFESTYLE_Speed Boat

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Pokud se rozhodnete vyjet do Chorvatska autem, s absolutní péčí vám pomůžeme naplánovat na míru vše tak, abyste si mohli svůj autovýlet maximálně a hlavně v pohodě a klidu prožít. Jsme specialisté i na precizní plánování cest s itinerářem.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer