Falkensteiner Hotel & Spa Iadera, Chorvatsko - Iadera

Váš přímořský 5hvězdičkový wellness hotel na chorvatském poloostrově Punta Skala

Slovo "přijet" má zde, na krásném jadranském pobřeží, více než jeden význam. Po příjezdu sem a vybalení zavazadel se ocitnete v místě naprosté relaxace. Zatímco vaše oči bloudí po třpytivém moři, nasáváte středomořský vzduch... a s ním i velmi zvláštní přístup k životu. Odpočinek a klid však nenajdete jen v krásné přírodě – čeká na vás i prostorné, světlem zalité wellness útočiště s četnými lázeňskými zařízeními a prostory soukromí pro váš osobní kvalitní čas u moře. Zapomeňte na všechny myšlenky všedního dne a vychutnejte si uklidňující procedury s poklady Jaderského moře. Vaše smysly budou hýčkat aromatické kulinářské lahůdky, které neponechají nic náhodě, abyste si užili holistickou dovolenou.

O destinaci

V této malé středomořské zemi s více než 1000 ostrovy můžete zažít opravdu exkluzivní dovolenou u křišťálově čistého moře a v prvotřídních hotelích. V privátních vilách si zase můžete dopřát absolutní soukromí a 5hvězdičkový luxus, a to s komfortem, na který jste zvyklí.

Falkensteiner Hotel & Spa Iadera se nachází v Chorvatsku pouze 20 min. jízdy autem z centra Zadaru, hned u pobřeží. Rozprostírá se na obrovském pozemku, díky čemuž tu nepocítíte nedostatek soukromí, dokonce ani když bude hotel plně rezervovaný. Naopak, budete si užívat krásnou přírodu, zahrady, svěží vánek a čerstvý vzduch, čisté moře a skvělou gastronomii. 

1032x554 Falkensteiner Hotel & Spa Iadera falkensteiner-hotel-iadera-aussenansicht-strand-meer

 

Ubytování

V Falkensteiner Hotel & Spa Iadera najdete celkem 210 pohodlných pokojů a suitů. Výhled zde budete mít na hory, nebo naopak na moře. Pokoje hrají převážně modrými barvami a stylem mají připomínat luxusní kajutu na jachtě. Každý z hostů, který si zarezervuje některý ze suitů, bude mít navíc ještě další benefity. V roce 2023 ještě přibyla nová luxusní kolekce vil pro ty nejnáročnější cestovatele, kteří vyhledávají co nejvíce soukromí a pohodlí. Ty mají k dispozici vlastní bazén se zahradou, několik ložnic a koupelen, a dokonce také kuchyň.

1032x554 Falkensteiner Hotel & Spa Iadera falkensteiner-hotel-iadera-rooms

 

Restaurace

Vaše chuťové pohárky budou během pobytu ve Falkensteiner Hotel & Spa Iadera skákat radostí. Ochutnáte tu speciality ze světa alpsko-jadranské kuchyně, středomořské pokrmy i italské dobroty. Samozřejmostí je také kuchyně chorvatského vnitrozemí. Na snídani vyrazíte každé ráno do restaurace Jadran, La Veranda nabídne převážně jadranskou kuchyni, nicméně překvapí také všechny vegetariány a vegany, pro které bude vařit michelinský kuchař Paul Ivic. Milovníci ryb a středomořské kuchyně budou nadšeni v restauraci Bracera. Nechybí ani steakhouse, sushi, nebo třeba Cigar lounge. 

1032x554 Falkensteiner Hotel & Spa Iadera falkensteiner-hotel-iadera-restaurant-abendessen-gedeckter-tisch

 

Aktivity

Pokud si na dovolené chcete především odpočinout, bude pro vás Falkensteiner Hotel & Spa Iadera tím pravým místem. Místní Aquapura Spa se rozkládá až na 6000 a zahrnuje venkovní i vnitřní bazény, turecký hammam, finskou saunu, páru i solnou jeskyni, bio saunu, relaxační areu a nespočetné množství procedur. Samozřejmostí je také fitness centrum a spa bistro. Kromě wellness budete moci odpočívat také venku u bazénů nebo přímo na pláži. Pokud ani na dovolené nechcete vyjít z formy, určitě vyzkoušejte například lekci jógy a nebo zajděte do místního Fortis Clubu, kde si můžete zahrát tenis, volejbal, golf, badminton, basketbal nebo zkusit některý z vodních sportů. 

1032x554 Falkensteiner Hotel & Spa Iadera falkensteiner-hotel-iadera-spa

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Ať už hledáte romantickou dovolenou, rodinnou dovolenou nebo chcete dopřát svým blízkým luxusní zážitek – naším posláním je zajistit nezapomenutelnou dovolenou a maximální pohodlí v nádherném prostředí.“

Kristýna Kopečková

Senior Private Travel Designer / Product Manager