Kempinski Palace Portorož, Slovinsko – Istria

Nezapomenutelná dovolená na slovinské Istrii

V ikonickém pětihvězdičkovém luxusním hotelu v Portoroži se snoubí dědictví s moderním stylem. Dopřejte si vynikající kulinářské speciality, jedinečné lázeňské služby a rozmanité aktivity v oblasti slovinské Istrie. Hotel Kempinski Palace Portorož je známý svou elegancí a vynikajícími službami.

O destinaci

Kempinski Palace Portorož se nachází v okouzlujícím regionu Istrie, který láká mnoho návštěvníků širokou škálou aktivit, jako je jachting, plachtění, potápění, cyklistika a golf, ale také poznáváním památek a gurmánskými zážitky s olivovým olejem, ochutnávkami vín a hledáním lanýžů.

Kempinski Palace Portorož se nachází se v centru města Portorož, přímo u promenády, je obklopen nádherným parkem a leží pouhých 30 min. jízdy autem od Kempinski Hotel Adriatic na Istrii v Chorvatsku.

1 Kempinski Palace Portorož, Slovinsko – Istria | Exclusive Tours

 

Ubytování

V hotelu Kempinski Palace Portorož se ubytujete v některém z luxusních pokojů či suitů a budete obklopeni jedinečným spojením moderního designu v kombinaci s nadčasovým klasicistním dekorem. Určitě zvolte některou z kategorií s výhledem na moře nebo rovnou jeden z luxusnějších suitů.

2 Kempinski Palace Portorož, Slovinsko – Istria | Exclusive Tours

 

Restaurace

Istrie je známá jako kulinářská destinace plná přírodního bohatství. Každé roční období je svým způsobem výjimečné a jedinečné svými chutěmi a kulinářský tým hotelu Kempinski Palace Portorož je hrdý na to, že může představit to nejlepší z každého ročního období!

Pravou středomořskou kuchyni si budete moci dát v restauraci Sophia, kde můžete ochutnat delikatesy připravené šéfkuchařem oceněným michelinskou hvězdou, kombinace lokálních tradičních a moderních pokrmů ve stylové atmosféře s výhledem na moře na vás bude čekat v restauraci Fleur De Sel, mezinárodní kuchyni v původním tanečním sálu s křišťálovými lustry nabízí restaurace Crystal Hall, kávu a něco sladkého k tomu dostanete přímo v parku v kavárně Forma Vida, skvělý drink zase v baru Palace Club a osvěžující koktejl s lehkým obědem v Pool Baru.

POPTAT DOVOLENOU

3 Kempinski Palace Portorož, Slovinsko – Istria | Exclusive Tours

 

Aktivity

Během pobytu si budete moci odpočinout a nachytat sluneční paprsky na hotelové pláži Palace Beach, kde budete mít zajištěn kompletní servis. Relaxovat budete moci také u bazénu nebo přímo v luxusním wellnes centru hotelu Kempinski Palace Portorož, které nabízí velké množství procedur, masáží, sauny i fitness.

Nemáte hlídaní pro svého pejska, nebo ho prostě jen nechcete nechat doma samotného? Nevadí, vezměte ho na dovolenou v Portoroži sebou. 

Wellness centrum Rose Spa je ideální pro odpočinek a relaxaci. K dispozici je zde krytý bazén, vířivka, venkovní bazén s výhledem na moře, sauny a různé relaxační procedury. Pro milovníky aktivního odpočinku je zde moderní fitness centrum.

Děti si užijí čas v dětském klubu, který nabízí různé aktivity a programy pod dohledem profesionálních animátorů. Pro rodiny je i zde možnost hlídání dětí, což vám umožní užít si chvilku klidu a relaxace.

Pláž je vzdálena jen pár kroků od hotelu a je vybavena pohodlnými lehátky a slunečníky ve VIP plážové zóně. Musíme vás ale upozornit, že mezi VIP zónou a mořem je veřejný chodník a že koupání je součástí zátoky a nedalekého přístavu, voda tedy není křišťálová, jako u Kempinski Hotel Adriatic. Děti si ale pohrají na písku a ve vodě je také písek, nikoliv oblázky.

Hotel také organizuje různé výlety a aktivity, včetně návštěvy nedalekých solných pánví, plavby na lodi a výletů do okolních historických měst.

 

POPTAT DOVOLENOU

4 Kempinski Palace Portorož, Slovinsko – Istria | Exclusive Tours

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Ať už hledáte romantickou dovolenou, rodinnou dovolenou nebo chcete dopřát svým blízkým luxusní zážitek – naším posláním je zajistit nezapomenutelnou dovolenou a maximální pohodlí v nádherném prostředí.“

Adéla Skřivánková

Private Travel Consultant