Poznejte autentickou kulturu ostrova

Resort Montage Kapalua Bay se nachází na havajském ostrově Maui, necelých 53 km od letiště. Pokud chcete naplno relaxovat a zažít havajský životní styl v tom nejlepším slova smyslu, je pro vás tato dovolená šitá na míru. Budete obklopeni autentickou kulturou ostrova a vychutnáte si úžasnou pohostinnost místních. Pobyt vám zpříjemní 3 výtečné restaurace a bary, nejrůznější procedury v lázních, golfové turnaje a vodní sporty s trochou adrenalinu. Poznejte pravého ducha Havaje a dejte nezapomenutelný zážitek lidem, na kterých vám opravdu záleží.

Video o Montage Kapalua Bay

Virtuální prohlídka

Ubytování v Montage Kapalua Bay

Resort nabízí prostorné 1ložnicové až 3ložnicové pokoje s výhledem do zahrady nebo na oceán. Pokoje mají oddělený obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň a nábytek je speciálně navržený tak, aby se tu hosté cítili jako doma.

Pro větší skupiny nebo rodiny s dětmi jsou vhodné 3ložnicové nebo 4ložnicové rezidence a 4ložnicové penthousy s přímým vstupem na pláž. Ubytovací jednotky jsou velké od 113 až do 365 m2. Těšit se můžete na dechberoucí výhled na oceán, luxusní turecké bavlněné župany nebo exkluzivní koupelové produkty Antica Farmacista.

Stravování v Montage Kapalua Bay

Zajděte do vyhlášené restaurace Cane & Canoe, kde uvidíte havajskou minulost i přítomnost. Architektura připomíná tradiční havajský „canoe house“, což bylo místo, kde se mohli scházet místní lidé, vyrábět plachty, dřevěné koše a sekat dřevo. Interiér ctí místní kulturu a je plný dřeva, tkaných textur a květinových prvků. Nabídka jídel vychází z moderní havajské kuchyně. Při výhledu na pobřeží vyzkoušejte plody moře, nechte se hýčkat zkušenými someliéry a ochutnejte ta nejlepší vína.

Aktivity v Montage Kapalua Bay

Vychutnejte si relax ve Spa Montage a poznejte havajskou kulturu alespoň v jednom ze tří zdejších muzeí. Pokud máte rádi sport, zahrajte si tenis, vylepšete svou kondici ve fitness centru nebo zažijte adrenalin při vodních sportech. Naučte se exotický tanec hula, nakupte spoustu originálních suvenýrů a překvapte jimi své přátele. Oslovte místního fotografa a odvezte si domů speciální fotografie. Udělejte si výlet autem do Hany a cestou sledujte krásné vodopády, stezky a bílé písčité pláže.

Jak zařídit dovolenou v Montage Kapalua Bay

Dovolenou na Havaji v Montage Kapalua Bay Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat Petru Udavskému na telefonní číslo +420 777 533 603.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Petr Udavský

Petr Udavský

chief travel consultant

+420 777 533 603 udavsky@exclusivetours.com
Jakub Huja

Jakub Huja

travel consultant

+420 777 533 494 huja@exclusivetours.com

Nebo nám napište