The Royal Hawaiian, Havaj – Oahu, Honolulu

Královský luxus v růžovém paláci Pacifiku

Hotel The Royal Hawaiian, a Luxury Collection Resort, Waikiki byl otevřen v roce 1927 a je známý jako "růžový palác Pacifiku". Je oázou nadčasového luxusu na ostrově Oahu na Havaji. Moderní a přitom původní resort nabízí nebývalé vybavení, vytříbené ubytování a exkluzivní služby – to vše je navrženo tak, aby svým hostům při návštěvě Waikiki poskytlo pětihvězdičkový luxusní zážitek. Luxusní hotel Honolulu s 528 pokoji ztělesňuje půvab nenapodobitelného ducha a bohaté kultury Havaje – od vynikajícího ubytování v památném historickém křídle a nádherné věži Mailani až po prvotřídní gastronomii. 

O destinaci

Havaj, to je země nabitá obrovskou energií a uvolněná atmosféra tropického ráje. Těšit se můžete na neuvěřitelnou rozmanitost kuchyně i obyvatelstva, skvělé podmínky pro potápění a surfování, jedinečný přírodní park s dřímajícími vulkány či nádherná krajina ostrova Kauai.

The Royal Hawaiian se nachází v Honolulu ve Waikiki na havajském ostrově Oahu, pouhých 14 km od letiště.

1032x554 The Royal Hawaiian hnllc-building-1813-hor-clsc

 

Ubytování

The Royal Hawaiian nabízí 528 luxusních pokojů a suitů ve 2 budovách Mailani Tower a Historic. Všechny ubytovací jednotky jsou elegantně zařízeny nábytkem z tmavého dřeva a dekoracemi v paletě hřejivých barev. Na výběr jsou pokoje s výhledem do zahrad nebo na třpytící se oceán a korály. Pokud byste rádi měli více prostoru, jsou pro vás připraveny suity s až 82 m².

Nejvyšší kategorií jsou suity Prestige s výhledem na oceán a 144–165 m² prostoru. Najdete v nich obývací pokoj, jídelní místnost, bar a prostornou koupelnu. Na hosty zde čekají luxusní pohodlné postele a značkové ložní prádlo, koupelnové župany a ručníky.

1032x554 The Royal Hawaiian hnllc-historic-garden-suite-2954-hor-clsc

 

Restaurace

Každé jídlo je zde nezapomenutelným zážitkem. Najdete tu kontinentální klasiku i současnou havajskou kuchyni. Všechny ingredience jsou té nejvyšší kvality. V restauraci Surf Lanai si můžete dát výbornou a zároveň lehkou snídani nebo oběd v americkém stylu. Čerstvé mořské plody ochutnáte v restauraci Azure, jejíž architektura má španělsko-maurský ráz. Pochutnat si můžete i v Mai Tai, kde si objednejte organický koktejl při západu slunce.

1032x554 The Royal Hawaiian hnllc-restaurant-7918-hor-clsc

 

Aktivity

Relaxujte s koktejlem u bazénu nebo na pláži a užívejte si krásný výhled na širý oceán. Zajděte si do spa na nejrůznější procedury nebo vyzkoušejte vodní sporty. Můžete vyrazit na túru do džungle, zahrát si golf na originálním hřišti u pláže nebo vyzkoušet, jaké je to být pánem oceánu a vyplout na moře v plachetnici. Určitě nezapomeňte ani na havajskou show, kde nasajete trochu místní kultury.

1032x554 The Royal Hawaiian hnllc-spa-5713-hor-clsc

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Při výběru ubytování v The Royal Hawaiian se připravte na pohádkový přepych.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer