The Ritz-Carlton Residences, Havaj – Oahu

Luxusní resort v Honolulu

Svěží zeleň, voňavé květiny a místo setkání mezi blankytnou oblohou a oceánem vytvářejí kouzelně krásnou scénu ve městě Honolulu. The Ritz-Carlton ve své nejprestižnější čtvrti Waikiki Beach naplňuje vybavení a služby pětihvězdičkového resortu místními prvky a zve hosty, aby zažili luxusní bydlení ve studiu nebo apartmá s výhledem na oceán.

O destinaci

Havaj, to je země nabitá obrovskou energií a uvolněná atmosféra tropického ráje. Těšit se můžete na neuvěřitelnou rozmanitost kuchyně i obyvatelstva, skvělé podmínky pro potápění a surfování, jedinečný přírodní park s dřímajícími vulkány či nádherná krajina ostrova Kauai.

The Ritz-Carlton Residences Waikiki Beach, pohádkový ráj, leží na třetím největším z Havajských ostrovů Oahu a nachází se na světoznámé pláži Waikiki v Honolulu.

1032x554_Waikuki, Honolulu_Havaj_shutterstock_408595489

 

Ubytování

K dispozici jsou tu světlé pokoje nebo suity, které mají okna od podlahy až ke stropu s výhledem na oceán nebo do zahrady. Všechny ubytovací jednotky jsou vybaveny stylovým dřevěným, žulovým a mramorovým interiérem ruční výroby.

1032x554_The Ritz-Carlton Residences, Havaj – Oahu_50631484-HNLRR-THBS-LivingRoom

 

Restaurace

Každá ze 4 restaurací vám poskytne skvělý gastronomický zážitek. Renomovaný šéfkuchař Keiji Nakazawa nabízí v tomto honoluluském resortu své uznávané techniky se Sushi Sho v restauraci Nakazawa. Ikonický NYC Dean & DeLuca debutoval v tomto resortu na Havaji a přinesl do Honolulu svůj přístup, hosté si mohou vybrat z gurmánských jídel, čerstvého pečiva a dekadentních dezertů. Restaurace La Vie vítá své hosty k mimořádným kulinářským zážitkům pod vedením generálního ředitele restaurace Dusty Grablea. Italskou kuchyni si vychutnáte v restauraci Quiora s výhledem na pulzující ulice Waikiki a Tichý oceán.

1032x554_The Ritz-Carlton Residences, Havaj – Oahu_50615978-La Vie - American Wagyu Steak

 

Aktivity

Kromě 2 nekonečných bazénů s výhledem na svěží koruny stromů Fort Derussy a Tichý oceán si užijete i luxusní spa s nejrůznějšími procedurami a fitness centrum, které navrhl známý osobní trenér Harley Pasternak. Hostům je v The Ritz-Carlton Residences k dispozici nejmodernější fitness centrum se studiem jógy a boxerským vybavením.

1032x554_The Ritz-Carlton Residences, Havaj – Oahu_50580798-RC Waikiki 1218 hukihuki ls 008

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Mezi červnem a zářím zde panuje nejslunečnější počasí a také tu nejméně prší.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist