The Ritz-Carlton Residences Waikiki Beach, Havaj – Oahu, Honolulu

Pohádkový ráj na pláži Waikiki

The Ritz-Carlton Residences Waikiki Beach je vhodný nejen pro rodiny s dětmi, které chtějí relaxovat, ale i pro páry, které touží po romantice a dobrodružství. Užijete si zde 8patrový nejvyšší bazén ve Waikiki, 3 výtečné restaurace, luxusní lázně, zoo, procházku v Chinatownu nebo honolulské muzeum umění.

O destinaci

Havaj, to je země nabitá obrovskou energií a uvolněná atmosféra tropického ráje. Těšit se můžete na neuvěřitelnou rozmanitost kuchyně i obyvatelstva, skvělé podmínky pro potápění a surfování, jedinečný přírodní park s dřímajícími vulkány či nádherná krajina ostrova Kauai.

Rezidence The Ritz-Carlton Waikiki Beach se nachází v Honolulu, na 3. největším z Havajských ostrovů – Oahu. Resort je vzdálený pouze 16 km od letiště.

1032x554 The Ritz-Carlton Residences Waikiki Beach RC Waikiki Exterior Drone Day 7006

 

Ubytování

K dispozici jsou světlé pokoje nebo suity, které mají okna od podlahy až ke stropu s výhledem na oceán nebo do zahrady. Všechny ubytovací jednotky jsou vybaveny stylovým dřevěným, žulovým a mramorovým interiérem ruční výroby. Pro páry jsou vhodné pokoje Deluxe nebo Grand Ocean View s balkónem s krásným výhledem na oceán. Suity jsou vhodné pro rodiny s dětmi a mají 1–4 ložnice a přímý vstup na pláž. V každém suitu naleznete kromě obývacího pokoje i luxusní kuchyňskou linku včetně jídelního stolu, trouby, lednice, myčky, pračky a sušičky, dále koupelnu s ručně tkaným italským ložním prádlem Frette a luxusními župany.

1032x554 The Ritz-Carlton Residences Waikiki Beach rcw_apt3507_livingrm_v1

 

Restaurace

Můžete si vybrat ze 3 renomovaných restaurací, kde na vás čeká skvělý gastronomický zážitek. V Sushi Sho se vám představí známý šéfkuchař Keiji Nakazawa z Tokia. Dean & DeLuca je gurmánský market, kde můžete ochutnat kulinářské perličky a pochoutky s čerstvým pečivem. Je to také 2patrový wine bar, kde si můžete vychutnat skleničku výběrového vína s výhledem na krásnou pláž s bílým pískem Waikiki.

1032x554 The Ritz-Carlton Residences Waikiki Beach rcw_sushisho_0279_new

 

Aktivity

Využívat tu můžete kromě 8patrového bazénu i luxusní spa s nejrůznějšími procedurami a 24hodinové fitness centrum, které navrhl známý trenér Harley Pasternak. Navštivte honolulskou zoo, známý Pearl Harbor s národním památníkem 2. světové války a nakupte suvenýry v obchodech Luxury Row, které jsou vzdálené pouze 5 min. chůze od hotelu. Pokud máte rádi kulturu, určitě oceníte místní muzea nebo Iolani Palace, sídlo havajské monarchie. Také si vyjděte na Diamond Head, kde spatříte sopečný kráter starý více než 300 tisíc let.

1032x554 The Ritz-Carlton Residences Waikiki Beach 50631480-RC Waikiki  Spa relaxation room246

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Prozraďte nám svoje přání a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist