Montage Kapalua Bay, Havaj – Maui

Relaxace a omlazení na ostrově Maui

V resortu Montage Kapalua Bay zažijete havajský životní styl v tom nejlepším slova smyslu. Budete obklopeni autentickou kulturou ostrova a vychutnáte si úžasnou pohostinnost místních. Pobyt vám zpříjemní 3 výtečné restaurace a bary, nejrůznější procedury v lázních, golfové turnaje a vodní sporty s trochou adrenalinu.

O destinaci

Havaj, to je země nabitá obrovskou energií a uvolněná atmosféra tropického ráje. Těšit se můžete na neuvěřitelnou rozmanitost kuchyně i obyvatelstva, skvělé podmínky pro potápění a surfování, jedinečný přírodní park s dřímajícími vulkány či nádherná krajina ostrova Kauai.

Resort Montage Kapalua Bay se nachází na havajském ostrově Maui, necelých 53 km od letiště.

1032x554 Montage Kapalua Bay Resort-Overview-Gallery.jpg

 

Ubytování

Resort nabízí prostorné 1–3ložnicové pokoje s výhledem do zahrady nebo na oceán. Pokoje mají oddělený obývací pokoj, plně vybavenou kuchyni a nábytek je speciálně navržený tak, aby se tu hosté cítili jako doma. Pro větší skupiny nebo rodiny s dětmi jsou vhodné 3–4ložnicové rezidence a 4ložnicové penthousy s přímým vstupem na pláž. Ubytovací jednotky jsou velké od 113 až do 365 m².

1032x554 Montage Kapalua Bay 1920-x-1200-Grand-Living-Room-2.jpg

 

Restaurace

Zajděte do vyhlášené restaurace Cane & Canoe, kde uvidíte havajskou minulost i přítomnost. Architektura připomíná tradiční havajský „canoe house“, což bylo místo, kde se mohli scházet místní lidé, vyrábět plachty, dřevěné koše a sekat dřevo. Interiér ctí místní kulturu a je plný dřeva, tkaných textur a květinových prvků. Nabídka jídel vychází z moderní havajské kuchyně. Při výhledu na pobřeží vyzkoušejte plody moře, nechte se hýčkat zkušenými someliéry a ochutnejte ta nejlepší vína.

1032x554 Montage Kapalua Bay Cane-and-Canoe-Patio-Night-Overview-Horizontal-Crop-1.jpg

 

Aktivity

Ve Spa Montage si můžete užít relax, havajskou kulturu můžete poznat v některém ze 3 zdejších muzeí. V resortu si můžete zahrát tenis, zacvičit si ve fitness centru nebo si užívat vodní sporty, naučit se exotický tanec hula či nakupovat spoustu originálních suvenýrů. Při výletu autem do Hany můžete pozorovat krásné vodopády, stezky a bílé písčité pláže.

1032x554 Montage Kapalua Bay Outdoor-Hale-Model-Galley.jpg

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Prozraďte nám svoje přání a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader