Four Seasons Resort Hualalai, Havaj – North Kona

Esence havajského designu, kultury a tradice

Tento luxusní resort zachycuje typický havajský design, kulturu a tradici. Těšit se můžete na teplý a průzračný oceán, plavání v 7 originálních bazénech s přírodní lávovou skálou a akváriem s více než 4000 rybami, 5 vířivek, spa a mnoho dalšího. V jedné ze 3 výtečných restaurací na ostrově si dokonale pochutnáte a vyzkoušíte místní speciality. Zažijete tu ráj na zemi.

O destinaci

Havaj, to je země nabitá obrovskou energií a uvolněná atmosféra tropického ráje. Těšit se můžete na neuvěřitelnou rozmanitost kuchyně i obyvatelstva, skvělé podmínky pro potápění a surfování, jedinečný přírodní park s dřímajícími vulkány či nádherná krajina ostrova Kauai.

Four Seasons Resort Hualalai je obklopený plážemi s bílým pískem, černou lávovou krajinou a oslnivě modrým oceánem na pobřeží Severní Kony na Velkém ostrově, 1/2 hod. jízdy od města Kailua-Kona a méně než 20 min. od luxusních butiků Kings’ Shops.

1032x554 Four Seasons Resort Hualalai KON_1782_original

 

Ubytování

V nabídce ubytování jsou k dispozici velmi prostorné pokoje, suity nebo vily přímo na pláži. Pokoje jako Oceanfront nebo Prime Ocean-View jsou ideální pro páry díky jejich dechberoucímu výhledu na moře nebo do zahrad. Suity mají přímý vstup na pláž a až 300 m². Pro náročnější klienty nebo větší skupiny jsou určeny vily. V nabídce je i prezidentská vila, která má 3 ložnice.

1032x554 Four Seasons Resort Hualalai KON_2323_original

 

Restaurace

Zvolit si můžete ze 3 restaurací a 2 salonků, kde vás čeká kreativní menu, které se mění s ročními obdobími. V menu naleznete výtečná jídla od italských specialit až po pokrmy z asijské kuchyně. Restaurace Ulu Ocean Grill je vhodná pro snídaně a je otevřená až do večera. Beach Tree je zase vhodná pro obědy a večeře, navíc kromě skvělého gurmánského zážitku zde utváří atmosféru živá havajská hudba a příležitostně také hula tanečníci. Milovníci masa ocení především americký steakhouse Hualalai Grille.

1032x554 Four Seasons Resort Hualalai KON_1886_original

 

Aktivity

Resort nabízí velké množství aktivit, z nichž si tu vybere opravdu každý. Je zde bazén s akváriem a přírodní lávovou skálou, kde se můžete vykoupat s více než 4000 tropickými rybami 98 různých druhů. K dispozici je luxusní spa, fitness, tenisové kurty nebo golfové hřiště. Helikoptérou můžete objevit sopku Kilauea, jednu z nejmladších a nejčinnějších na světě, a pak se potápět v průzračně čistém oceánu. Za zmínku stojí i kulturní centrum Ka’Upulehu, kde se dozvíte více o havajské historii a umění, naučíte se něco z havajštiny nebo vyzkoušíte tanec hula.

1032x554 Four Seasons Resort Hualalai KON_2135_original

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Prozraďte nám svoje přání a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“