Four Seasons Resort Maui At Wailea, Havaj – Maui

Maximální luxus v nejpůvabnějším přímořském letovisku Maui

Po rozsáhlé rekonstrukci je tento přepychový resort připraven více než kdy předtím plnit všechny potřeby a požadavky svých klientů. Four Seasons Resort Maui At Wailea, známý největšími hotelovými pokoji na Maui a luxusními spa, nabízí 3 bazény se slanou vodou, 3 nejlépe hodnocené restaurace na ostrově a 4 bary, kde si užijete spoustu zábavy.

O destinaci

Havaj, to je země nabitá obrovskou energií a uvolněná atmosféra tropického ráje. Těšit se můžete na neuvěřitelnou rozmanitost kuchyně i obyvatelstva, skvělé podmínky pro potápění a surfování, jedinečný přírodní park s dřímajícími vulkány či nádherná krajina ostrova Kauai.

Four Seasons Resort Maui At Wailea se nachází v oblasti Wailea na havajském ostrově Maui, 27 km od letiště.

1032x554 Four Seasons Maui MAU_1533_aspect16x9

 

Ubytování

Design interiérů reflektuje havajskou kulturu. K dispozici jsou pokoje a suity s výhledem do zahrad, hor a s částečným nebo úplným výhledem na oceán. Do nejvyšší kategorie ubytování patří 1–3ložnicové suity Residential, Elite nebo Presidential s obytnou vnitřní plochou až 418 m² a 251 m² velkou zahradou. Obývací pokoje zařízené v moderním středověkém stylu obsahují soukromou havajskou sbírku umění. V rezidenci je také zvukový systém Sonos a pokoj pro soukromého komorníka.

1032x554 Four Seasons Maui MAU_1628_aspect16x9_2

 

Restaurace

Navštívit můžete 3 místní restaurace, které patří do top 5 na Maui. První z nich je Spago, která využívá tradiční havajské kulinářské techniky a ochutnat tu můžete typický havajský koktejl nebo oblíbenou specialitu – grilované mahi-mahi s ananasem, zázvorovým BBQ, sladkými Maui cibulkami a houbami shitake. Další restaurace Ferraro’s bar e Ristorante podává italskou kuchyni a na její terase si můžete vychutnat západ slunce. Na steaku či mořských plodech si zase pochutnáte v podniku Duo Steak and Seafood.

1032x554 Four Seasons Maui MAU_2480_original

 

Aktivity

Resort je ideálním místem pro spojení komfortu s potěšením. Zaplavat si můžete v originálních bazénech nebo si užít jógu na raftech, paddleboarding a surfing na vlnách. V mořském světě můžete poznat nejrůznější druhy ryb, želv a dalších tvorů. Součástí resortu je i fitness centrum a luxusní spa.

1032x554 Four Seasons Maui MAU_2414_original

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Prozraďte nám svoje přání a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader