Four Seasons Resort Lanai, Havaj – Lanai

Odlehlé útočiště na posledním nedotčeném ostrově Havaje

Resort leží na jihovýchodním pobřeží nedotčeného ostrova Lanai a nabízí kromě luxusního ubytování i bazény ve stylu laguny, botanické zahrady, Hawanawana Spa i japonskou restauraci NOBU.

O destinaci

Havaj, to je země nabitá obrovskou energií a uvolněná atmosféra tropického ráje. Těšit se můžete na neuvěřitelnou rozmanitost kuchyně i obyvatelstva, skvělé podmínky pro potápění a surfování, jedinečný přírodní park s dřímajícími vulkány či nádherná krajina ostrova Kauai.

Four Seasons Resort Lanai se nachází na havajském ostrově Lanai a uprostřed privátního ráje si tu budete užívat téměř nedotčenou přírodu.

1032x554 Four Seasons Resort Lanai, Havaj MAN_2062_original

 

Ubytování

Pokoje a suity mají krásný výhled do zahrad nebo na zátoku a Pacifik. Pro náročnější klientelu jsou připraveny speciální a penthouse suity.

1032x554 Four Seasons Resort Lanai, Havaj MAN_1152_original

 

Restaurace

15chodové soukromé kulinářské dobrodružství zažijete v japonské restauraci NOBU, elegantně připravené menu představuje čerstvé místní ingredience. Resort vám připraví i romantický piknik pro 2. Nebo si nechte navrhnout menu na míru a své jídlo si spolu se šampaňským užijte při západu slunce s výhledem na Hulopoe Bay.

1032x554 Four Seasons Resort Lanai, Havaj MAN_682_original

 

Aktivity

Resort nabízí i nepřeberné množství aktivit – plavání ve 2 bazénech přímo v resortu, šnorchlování v oceánu, sledování velryb, výlet na plachetnici, jízdu na čtyřkolkách či na koni, tanec hula i odpočinek ve spa a mnoho dalšího. Zahrát si tu můžete i golf.

1032x554 Four Seasons Resort Lanai, Havaj MAN_1730_original

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Prozraďte nám svoje přání a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist