Bílý písek pod nohama

Rezidence The Ritz-Carlton Waikiki Beach se nachází v Honolulu, na třetím největším z Havajských ostrovů – Oahu. Resort je vzdálený pouze 16 km od letiště a je vhodný nejen pro rodiny s dětmi, které chtějí relaxovat, ale i pro páry, které touží po romantice a dobrodružství. Užijete si zde osmipatrový nejvyšší bazén ve Waikiki, 3 výtečné restaurace, luxusní lázně, zoo, procházku v Chinatownu nebo honolulské muzeum umění.

Video o The Ritz-Carlton Residences Waikiki Beach

Ubytování v The Ritz-Carlton Residences Waikiki Beach 

K dispozici jsou světlé pokoje nebo suity, které mají okna od podlahy až ke stropu s výhledem na oceán nebo do zahrady. Všechny ubytovací jednotky jsou vybaveny stylovým dřevěným, žulovým a mramorovým interiérem ruční výroby.

Pro páry jsou vhodné pokoje Deluxe nebo Grand Ocean View. Zahrnují ložnici, luxusní koupelnu a balkón s krásným výhledem na oceán.

Suity jsou vhodné pro rodiny s dětmi a mají jednu až čtyři ložnice. K dispozici jsou suity Deluxe, Superior nebo Premier a všechny mají přímý vstup na pláž. V každém suitu naleznete kromě obývacího pokoje i luxusní kuchyňskou linku včetně jídelního stolu, trouby, lednice, myčky, pračky a sušičky, dále koupelnu s ručně tkaným italským ložním prádlem Frette a luxusními župany.

Stravování v The Ritz-Carlton Residences Waikiki Beach

Můžete si vybrat ze tří renomovaných restaurací, kde na vás čeká skvělý gastronomický zážitek. V Sushi Sho se vám představí známý šéfkuchař Keiji Nakazawa z Tokia. V restauraci BLT Market ochutnáte místní speciality a sezónní pokrmy. Dean & DeLuca je gurmánský market, kde můžete ochutnat kulinářské perličky a pochoutky s čerstvým pečivem. Je to také dvoupatrový wine bar, kde si můžete vychutnat skleničku výběrového vína s výhledem na krásnou pláž Waikiki s bílým pískem.

Aktivity v The Ritz-Carlton Residences Waikiki Beach

Využívat můžete kromě osmipatrového bazénu i luxusní spa s nejrůznějšími procedurami a 24hodinové fitness centrum, které navrhl známý trenér Harley Pasternak. Navštivte honolulskou zoo, známý Pearl Harbor s národním památníkem 2. světové války a nakupte suvenýry v obchodech Luxury Row, které jsou vzdálené pouze 5 minut chůzí od hotelu. Pokud máte rádi kulturu, určitě oceníte místní muzea nebo Iolani Palace, sídlo havajské monarchie. Také si vyjděte na Diamond Head, kde spatříte sopečný kráter starý více než 300 tisíc let.

Jak zařídit dovolenou v The Ritz-Carlton Residences Waikiki Beach

Dovolenou na Havaji v The Ritz-Carlton Residences Waikiki Beach Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat Petru Udavskému na telefonní číslo +420 777 533 603.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Petr Udavský

Petr Udavský

chief travel consultant

+420 777 533 603 udavsky@exclusivetours.com
Jakub Huja

Jakub Huja

travel consultant

+420 777 533 494 huja@exclusivetours.com

Nebo nám napište