Mandarin Oriental New York, Spojené státy americké – New York

Úchvatný výhled na Manhattan a prvotřídní pohostinnost

Hotel Mandarin Oriental v New Yorku je úžasnou kombinací moderního designu a stylového orientálního stylu. Nabízí elegantní pokoje a apartmá s úchvatným výhledem na Manhattan a pětihvězdičkovou pohostinností. Mandarin Oriental, New York má ideální polohu pro rodiny, páry i obchodní cestující v centru New Yorku.

O destinaci

Nechte se pohltit elitním životním stylem v New Yorku, nejlidnatějšího velkoměsta Spojených států amerických i světa a útočištěm těch nejbohatších. Od Wall Street až po celosvětově uznávané kulturní památky tu zažijte jedinečné spojení historie, luxusu a multikulturního života.

Hotel Mandarin Oriental, New York se nachází v Deutsche Bank Center v Columbus Circle, na idylickém místě jen pár kroků od prvotřídních restaurací, obchodů a zábavních podniků, včetně divadelní čtvrti Broadway, Lincolnova centra, Central Parku a kolekce luxusních obchodů a restaurací The Shops at Columbus Circle. Letiště JFK International je vzdálené necelou hodinu jízdy autem.

1032x554 Mandarin Oriental New York new-york-hudson-river-skyline-view-2

 

Ubytování

Z luxusních 5hvězdičkových apartmá a prostorných pokojů s výhledem na Central Park, řeku Hudson a slavné panorama města si budete přát, aby váš pobyt byl delší. Doporučujeme pokoj s výhledem na Central Park, který je moderně zařízený a má žulovou a mramorovou koupelnu s vanou a proskleným sprchovým koutem.

1032x554 Mandarin Oriental New York new-york-2017-suite-presidential-bedroom

 

Restaurace

V hotelu se nachází restaurace MO Lounge s celodenní nabídkou komfortních jídel a kvalitních nápojů s výhledem na Central Park a panorama Manhattanu. Vychutnejte si celodenní nabídku moderní americké kuchyně a dobře připravených koktejlů v nádherném prostředí. Jídelní lístek je zaměřen na místní, vysoce kvalitní a udržitelné suroviny.

1032x554 Mandarin Oriental New York new-york-14-fine-dining-asiate-01

 

Aktivity

New York není třeba představovat. Toto rušné a pulzující město je tepajícím srdcem východního pobřeží Ameriky a pyšní se světoznámými uměleckými galeriemi, luxusními butiky a nepřehlédnutelnými divadelními představeními. New York, který znají jen místní obyvatelé, ale můžete prozkoumat i díky individuálnímu itineráři a soukromému průvodci. V hotelu si pak můžete odpočinout třeba v bazénu s výhledem na město.

1032x554 Mandarin Oriental New York new-york-2017-wellness-pool-03

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Ať už se jedná o návštěvu Harlemu, Bronxu, Brooklynu nebo dalších čtvrtí, sdělte nám, co máte na svém seznamu, a my se postaráme o vytvoření individuálního itineráře pečlivě sestaveného podle vašich preferencí a časového rozvrhu.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader