The St. Regis Atlanta, USA – Atlanta

Luxusní hotel v Buckhead

Objevte bezkonkurenční 4hvězdičkový zážitek v hotelu St. Regis Atlanta, který je oceněn 5 diamanty AAA a nachází se v luxusní oblasti Buckhead v Atlantě. Pokoje a apartmá jsou zařízeny v rezidenčním lesku, zatímco 3podlažní Maisonette rozšiřuje již tak působivou nabídku o kolekci moderních konferenčních a společenských prostor. Vyzkoušejte bazén Piazza ve stylu resortu a dopřejte si vynikající hotelové jídlo včetně nadčasového odpoledního čaje v restauraci Astor Court. Tento jedinečný hotelový skvost se vyznačuje dokonalým legendárním pětihvězdičkovým servisem komorníků St. Regis.

O destinaci

Hotel St. Regis Atlanta přináší do oblíbené hotelové destinace bezkonkurenční úroveň luxusu a jižanské sofistikovanosti. Hotel se nachází v atlantské enklávě Buckhead, nedaleko koncertů v divadle Buckhead Theater, prvotřídních obchodů na náměstí Phipps Plaza, náměstí Lenox Square a vesnice Buckhead Village. Přes den se mohou hoteloví hosté procházet po zelených stezkách nedalekého Muzea historie Atlanty a Swan Coach House. S příchodem večera se v hotelu i v jeho okolí nabízí nepřeberné množství možností stravování.

1032x554 The St. Regis Atlanta 1

 

Ubytování

Při návštěvě hotelu The St. Regis Atlanta ve čtvrti Buckhead se můžete těšit na elegantně zařízené, přirozeně osvětlené hotelové pokoje a apartmá. Relaxujte uprostřed uklidňujících odstínů šalvěje nebo malin. Každý ze 151 hotelových pokojů a 31 apartmánů je vybaven veškerým komfortem luxusního domova. Ubytování je vybaveno také koupelnami z bílého mramoru, funkcemi chytrého pokoje s ovládáním pomocí iPadu, Wi-Fi a heboučkým ložním prádlem.

1032x554 The St. Regis Atlanta 2

 

Restaurace

Objevte elegantní a zároveň příjemnou atmosféru typickou pro vynikající kuchyni na některém z restauračních a nápojových podniků hotelu The St. Regis Atlanta. Díky menu připravenému šéfkuchařem z nejčerstvějších jídel a promyšlenému párování s víny z nabídky více než 500 amerických odrůd, řemeslnými pivy z nejvyhlášenějších atlantských minipivovarů nebo koktejly, které jsou dokonale namíchané, je toto místo jedním z nejlákavějších míst pro setkávání v Buckheadu.

1032x554 The St. Regis Atlanta 3

 

Aktivity

Unikněte ruchu velkoměsta a vydejte se na cestu omlazení do lázní The St. Regis Spa. Klidné útočiště se pyšní 10 místnostmi pro procedury včetně sprchy Vichy a párového apartmá, které poskytují dokonalou atmosféru pro dokonalou relaxaci. Každý aspekt lázeňského útočiště, od svěžího prostředí až po vzácné přísady, je vytvořen na míru, aby vás uchvátil a oslavil.

1032x554 The St. Regis Atlanta 4

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Naplánujeme a zařídíme vše pro vaši cestu, abyste si Atlantu užili v klidu, pohodě a luxusu.“

Kristýna Kopečková

Senior Private Travel Designer / Product Manager