Park Hyatt New York, Spojené státy americké – New York

Luxus na newyorském Manhattanu

Prozkoumejte New York z centra Manhattanu. Park Hyatt New York se nachází na prestižní adrese na 57. ulici, takže máte nejlepší newyorské destinace na dosah ruky. Hotel se nachází přímo naproti Carnegie Hall a jeden blok od Central Parku. Prostorné pokoje a apartmá nabízejí výhled na město od podlahy až ke stropu. 

O destinaci

Nechte se pohltit elitním životním stylem v New Yorku, nejlidnatějšího velkoměsta Spojených států amerických i světa a útočištěm těch nejbohatších. Od Wall Street až po celosvětově uznávané kulturní památky tu zažijte jedinečné spojení historie, luxusu a multikulturního života.

Hotel Park Hyatt New York se nachází v centru Manhattanu, jen pár kroků od Carnegie Hall, Central Parku a butiků na 5th Avenue. Objevte kulturní enklávu, která na vás čeká hned za dveřmi.

1032x554 Park Hyatt NY Park-Hyatt-New-York-P090-Entrance.16x9

 

Ubytování

Ve 210 prostorných pokojích (včetně 92 apartmánů), najdete vyhřívanou podlahu z přírodního kamene a hluboké vany z mramoru. Mnohá z apartmá nabízejí částečný výhled na Central Park a jsou vybavena nábytkem na zakázku od Yabu Pushelberg a exkluzivními koupelnovými doplňky od Le Labo®. Chcete-li mít nezapomenutelný výhled na Central Park, rezervujte si apartmá Royal Suite nebo rezidenční apartmá s 1 ložnicí a okny od podlahy ke stropu nebo si vychutnejte úžasný výhled na panorama města a Carnegie Hall.

1032x554 Park Hyatt NY NYCPH-P0646-Sky-Terrace-Suite-Bedroom.16x9

 

Restaurace

Odpočiňte si a relaxujte v restauraci nazvané příhodně The Living Room, obývací pokoj, který připomíná newyorský byt. Vychutnejte si vylepšenou kontinentální snídani, oběd, večeři nebo předkrmy ve stylu tapas, popíjejte signature koktejl připravený mixology, dopřejte si sklenku šampaňského nebo objevte vinný lístek.

1032x554 Park Hyatt NY Park-Hyatt-New-York-P089-The-Living-Room.16x9

 

Aktivity

Vychutnejte si individuální zážitek z posilujícího spánku v apartmá One Bedroom Suite s postelí The Restorative Bed™ by Bryte. Toto apartmá v rezidenčním stylu nabízí dokonalou kombinaci pohodlí a funkčnosti, která je navržena tak, aby poskytovala klidný spánek. Postel The Restorative Bed™ by Bryte, podpořená vědeckými poznatky o spánku a vybavená umělou inteligencí, umožňuje hostům bojovat s jet lagem, rychleji usínat a déle spát, protože postel se dynamicky přizpůsobuje, aby zmírnila tlakové body a regulovala klima v různých fázích spánku. Klid a pohodu nejdete také v hotelových lázních Nalai, zaplavat si můžete v bazénu a také si nezapomeňte prohlédnout hotelovou sbírku umění.

1032x554 Park Hyatt NY Park-Hyatt-New-York-P546-Swimming-Pool.16x9

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Ať už se jedná o návštěvu Harlemu, Bronxu, Brooklynu nebo dalších čtvrtí, sdělte nám, co máte na svém seznamu, a my se postaráme o vytvoření individuálního itineráře pečlivě sestaveného podle vašich preferencí a časového rozvrhu.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer