Beverly Wilshire – A Four Season Hotel, USA – Kalifornie – Los Angeles

Legendární hotel v srdci Beverly Hills

V hotelu Beverly Wilshire můžete prožít den jako Pretty Woman. K nadstandardnímu ubytování získáte prohlídku zákulisí nejslavnějších módních domů na Rodeo Drive a k tomu osobního módního konzultanta a stylistu, exkluzivní kulinářský zážitek v legendární restauraci THE Blvd, romantickou večeři v soukromí vašeho apartmá i nezapomenutelné lázně.

O destinaci

Los Angeles patří mezi nejvýznamnější světová centra kultury. Řekněte nám, co si přejete zažít, a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.

Hotel Beverly Wilshire se nachází v luxusní čtvrti Beverly Hills. Od svého otevření v roce 1928 je toto místo preferovanou adresou, kterou vyhledávají celebrity, královské rodiny a mezinárodní elita. Nachází se na křižovatce Wilshire Boulevard a Rodeo Drive.

1032x554 Beverly Widshire Four Season BEV_1768_original

 

Ubytování

Hotel nabízí několik kategorií ubytování, všechny ale poskytují maximální luxus a pohodlí.

1032x554 Beverly Widshire Four Season BEV_1586_original

 

Restaurace

Za vedení restaurace The Pool Bar & Café, stolování na pokoji, bankety a jedinečný kulinářský zážitek v THEBlvd zodpovídá šéfkuchař Samir, který čerpá ze zkušeností z více než 30 let v oboru, které zahrnují učňovské stáže v Indii a pozice v luxusních hotelech v Torontu, Dubaji a Aspenu.

1032x554 Beverly Widshire Four Season BEV_587_original

 

Aktivity

Pro relax a odpočinek vám tu jsou k dispozici hotelové 5hvězdičkové lázně Forbes, vybírat můžete s bohaté nabídky procedur. V 10. patře hotelu se můžete vyspat v luxusním stanu, a zažít tak netypický glamping uprostřed města. V hotelu Beverly Wilshire můžete prožít i den jako Pretty Woman. Tým expertů concierge připraví každý zážitek tak, aby předčil vaše nejdivočejší očekávání.

1032x554 Beverly Widshire Four Season BEV_1256_original

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Naplánujeme a zařídíme vše pro vaši cestu, abyste si Los Angeles užili v klidu, pohodě a luxusu.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist