Aman New York, Spojené státy americké – New York

Luxusní hotel v ikonické budově Crown Building

Ikonická budova Crown Building na Manhattanu byla přetvořena na Aman New York, kde se střetává původní architektura města a harmonický design značky Aman. Díky své poloze bude ideálním výchozím bodem k poznávání města i místního života. Za cca 50 min. jízdy autem z letiště budete v hotelu a budete se moci vydat do víru velkoměsta.

O destinaci

Nechte se pohltit elitním životním stylem v New Yorku, nejlidnatějšího velkoměsta Spojených států amerických i světa a útočištěm těch nejbohatších. Od Wall Street až po celosvětově uznávané kulturní památky tu zažijte jedinečné spojení historie, luxusu a multikulturního života.

Do hotelu Aman New York se dostanete z mezinárodního letiště JFK nebo z mezinárodního letiště Newark Liberty za 45-60 min. autem. Jestliže do New Yorku poletíte privátním letem, pak se do hotelu dostanete za 45-60 min. jízdy autem z letiště Teterboro. 

1 Aman New York

 

Ubytování

V hotelu Aman najdete pouze suity, které patří k těm největším ve městě. Základní kategorie začíná na 72 . Některé z nich mají dokonce funkční krb. Suity mají od 1 až po 3 ložnice, a uspokojí tak potřeby i větší rodiny nebo skupinky přátel. Nejvyšší kategorií je Aman Suite, který má až 257 .

2 Aman New York

 

Restaurace

Hotel Aman New York dodává výjimečné gastronomické scéně na Manhattanu novou hloubku a lesk svými značkovými restauracemi Arva a Nama – prvními svého druhu v Severní Americe. Restaurace Arva a Nama, které v New Yorku představují výjimečnou kuchyni Amanu založenou na původních zdrojích, se nacházejí vedle Bar Lounge – podzemního jazzového klubu.

3 Aman New York

 

Aktivity

Místní wellness, které se rozprostírá až na 2300 a 3 podlažích, bude ideálním místem k odpočinku po dni stráveném ve městě nebo po protančené noci. Samozřejmostí je také fitness centrum. Ve městě nekonečných možností se určitě během svého pobytu nudit nebudete a užijete si ho podle svého, ať už procházkami po městě, poznáváním gastronomie, nákupy, návštěvami muzeí nebo divadel apod. 

4 Aman New York

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Ať už se jedná o návštěvu Harlemu, Bronxu, Brooklynu nebo dalších čtvrtí, sdělte nám, co máte na svém seznamu, a my se postaráme o vytvoření individuálního itineráře pečlivě sestaveného podle vašich preferencí a časového rozvrhu.“

Veronika Robin

Chief Sales Officer