1 Hotel Central Park, Spojené státy americké – New York

Luxusní a klidné ubytování přímo v srdci Manhattanu

1 Hotel Central Park je udržitelné útočiště přímo v srdci Manhattanu, vzdálené od neustálého ruchu, obklopené zelení na každém kroku, počínaje třípatrovou živou zelenou fasádou. V 1 Hotel Central Park jsou zážitky navrženy tak, aby rozvíjely mysl, tělo i ducha – kuchyně bohatá na živiny od šéfkuchaře Jonathana Waxmana, držitele ocenění James Beard, procedury na pokoji od společnosti HigherDose, včetně jejich saunové deky a PEMF podložky, a programy Mind & Movement s odbornými instruktory fitness.

O destinaci

Nechte se pohltit elitním životním stylem v New Yorku, nejlidnatějšího velkoměsta Spojených států amerických i světa a útočištěm těch nejbohatších. Od Wall Street až po celosvětově uznávané kulturní památky tu zažijte jedinečné spojení historie, luxusu a multikulturního života.

1 Hotel Central Park se nachází přímo v srdci Manhattanu.

1 1 Hotel Central Park (NY)

 

Ubytování

Ve svém pokoji si můžete v klidu odpočinout od města a obklopit se materiály, které do interiéru vnášejí přírodní krásu a uklidňující energii Central Parku.

2 1 Hotel Central Park (NY)

 

Restaurace

Šéfkuchař Jonathan Waxman, který byl Nadací Jamese Bearda jmenován nejlepším šéfkuchařem v New Yorku, přináší do restaurace Jams svou sezónní kuchyni. Díky otevřené kuchyni, odhaleným cihlám, regenerovanému dubu a zelení obrostlé terase je prostor stejně dynamický jako jídlo.

v 1 Hotel Central Park se můžete stravovat i ve svém pokoji, dle vlastního rozvrhu a chutí.

3 1 Hotel Central Park (NY)

 

Aktivity

Během svého pobytu v 1 Hotel Central Park můžete objevovat spoustu věcí, od lekcí jógy přes doporučení na divadelní představení až po místa, která musíte navštívit v parku.

Jelikož se jedná o pet friendly hotel, je váš pejsek v 1 Hotel Central Park vždy vítán.

4 1 Hotel Central Park (NY)

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Ať už se jedná o návštěvu Harlemu, Bronxu, Brooklynu nebo dalších čtvrtí, sdělte nám, co máte na svém seznamu, a my se postaráme o vytvoření individuálního itineráře pečlivě sestaveného podle vašich preferencí a časového rozvrhu.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer