Baccarat Hotel, Spojené státy americké – New York

Ve spojení vznešeného dědictví Baccaratu s prvky nečekaného kouzla

Společnost Baccarat, kterou založil král Ludvík XV. v roce 1764, je legendární francouzská křišťálová firma, jejíž řemeslníci vyrábějí předměty dokonalého řemesla již více než 250 let. Baccarat je již dlouho ztělesněním jemného umění žít pro krále a královny, sultány a cary, magnáty a rockové hvězdy a je spjat s těmi nejvybranějšími oslavami. Dnes se její vývoj od luxusního výrobku k luxusnímu hotelu promítá do jedinečné řemeslné podstaty značky, která dýchá živou kulturou řemesla. Baccarat Hotel New York potěší hosty i obyvatele spojením vznešeného dědictví Baccaratu s prvky nečekaného kouzla.

O destinaci

Nechte se pohltit elitním životním stylem v New Yorku, nejlidnatějšího velkoměsta Spojených států amerických i světa a útočištěm těch nejbohatších. Od Wall Street až po celosvětově uznávané kulturní památky tu zažijte jedinečné spojení historie, luxusu a multikulturního života.

Baccarat Hotel New York se nachází v centru Midtownu, západně od 5th Avenue, jen pár kroků od Rockefellerova centra, nákupních center, Broadwaye a Central Parku. Nachází se přímo naproti sofistikovanému Muzeu moderního umění.

1 Baccarat Hotel New York

 

Ubytování

Éterický za úsvitu a zlatá svatozář za soumraku, každý pokoj a apartmá je oslavou současného designu, stylizovaného s odkazem na francouzskou tradici.

Každý ze 114 hotelových pokojů a apartmánů působí jako soukromý příbytek. Kategorie pokojů začínají velkorysým pokojem Classic King a pokračují prezidentským apartmá Baccarat, které je „zlatým hřebem“ hotelu. Všechny pokoje mají okna od podlahy ke stropu, posezení a zakázkové žakárové povlečení od firmy Mascioni. Bílé mramorové koupelny, skryté před spací částí ručně malovanými francouzskými dveřmi, se pyšní prosklenými sprchami s nadměrnými sprchovými hlavicemi a exkluzivními toaletními potřebami, které pro hotel vytvořil pařížský parfumér Francis Kurkdjian.

2 Baccarat Hotel New York

 

Restaurace

Venkovní prostředí restaurace Le Jardin, která se nachází nad památkami a zvuky města, vybízí ke koktejlům a konverzaci ve velmi inspirativní kulise. Tato vyhlídka pod širým nebem se pyšní podlouhlými stromy, čtvercovými stříhanými topiary, rozkvetlými květinami a břečťanem obrostlou stěnou. Menu vytvořené kuchařským ředitelem oceněným dvěma michelinskými hvězdami Gabrielem Kreutherem je dokonalým doplňkem lehkých jídel, speciálních koktejlů a rozsáhlého vinného lístku a šampaňského.

3 Baccarat Hotel New York

 

Aktivity

Pařížský znalec umění Frédéric Chambre strávil 18 měsíců shromažďováním výjimečných děl z aukčních síní po celé Paříži. Kromě těchto výjimečných uměleckých děl spolupracoval hotel Baccarat s tímto talentovaným kurátorem také na objednávce nových děl od 11 výjimečných umělců. Každý umělec nebo tým umělců dostal 10 sklenic Baccarat Harcourt – jeden z nejikoničtějších kusů kmenového nádobí této značky – a byl požádán, aby podle nich vytvořil umělecká díla. Tato zářivá díla jsou nyní vystavena v dramaticky osvětlených skleněných vitrínách na chodbách hotelu, jedno jedinečné umělecké dílo před každým pokojem nebo apartmánem.

V Baccaratu se nachází první Spa de La Mer na světě, které nabízí proslulé „zázračné sérum“ a vyhledávané pleťové procedury. Luxusní fitness centrum s běžeckými pásy Woodway nabízí hostům úžasné prostředí pro udržení kondice 24 hodin denně. Všem hostům je k dispozici krytý mramorový bazén – toto relaxační prostředí je obklopeno luxusními denními lůžky, která byla inspirována Azurovým pobřežím.

4 Baccarat Hotel New York

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Ať už se jedná o návštěvu Harlemu, Bronxu, Brooklynu nebo dalších čtvrtí, sdělte nám, co máte na svém seznamu, a my se postaráme o vytvoření individuálního itineráře pečlivě sestaveného podle vašich preferencí a časového rozvrhu.“

Kristýna Kopečková

Senior Private Travel Designer / Product Manager