The Chatwal New York, Spojené státy americké – New York

Intimní atmosféra v srdci Manhattanu

Tento krásný památkový hotel postavený v roce 1905 Stanfordem Whitem byl zrekonstruován a obnoven architektem Thierrym Despontem a znovu uveden do provozu v roce 2010. The Chatwal New York má 76 pokojů včetně 28 úžasných apartmá a 14 "tematických" apartmánů s prostornými designovými terasami. Poskytuje také služby na míru s týmem profesionálních komorníků, stravování na pokoji a samostatné soukromé bary. Hotel se pyšní cenou The Best Hotel in New York City podle ocenění Conde Nast Traveler Readers' Choice Awards za rok 2022.

O destinaci

Nechte se pohltit elitním životním stylem v New Yorku, nejlidnatějšího velkoměsta Spojených států amerických i světa a útočištěm těch nejbohatších. Od Wall Street až po celosvětově uznávané kulturní památky tu zažijte jedinečné spojení historie, luxusu a multikulturního života.

The Chatwal New York se nachází v samém srdci Manhattanu, na 44. ulici, jen pár kroků od nejlepších zábavních podniků, restaurací, obchodů, divadel na Broadwayi a mediálních a finančních gigantů města. 

1032x554 The Chatwal NY NYCUC-P0048-Producer-Suite-Penthouse-Rooftop-Garden.16x9

 

Ubytování

Špičkově zařízené pokoje hotelu The Chatwal New York čerpají inspiraci z okouzlujícího cestování na počátku 20. století a jsou vybaveny vestavěnými skříňkami zabalenými do umělé kůže, které připomínají krásná klasická zavazadla. Stěny jsou čalouněné luxusním ultraměkkým semišem a vany jsou obložené pásy z tónovaného zrcadla. Každý pokoj je vybaven nábytkem navrženým na zakázku společností Despont.

1032x554 The Chatwal NY NYCUC-P0015-Sanctuary-Suite.16x9

 

Restaurace

Historická restaurace The Lambs Club s 80 místy nabízí moderní americkou kuchyni v podobě klasických snídaní, pohodlných obědů a kreativních večeří. Salonek Mezzanine s krásným výhledem na město od podlahy až ke stropu a salonek The Lobby Lounge jsou oblíbenými místy pro kreativní koktejly, nápoje a lehká občerstvení.

1032x554 The Chatwal NY NYCUC-P0041-Hotels-Mezzanine-Bar.16x9

 

Aktivity

Wellness centrum Chatwal je luxusní útočiště v srdci New Yorku, které nabízí celou řadu lázeňských a wellness služeb, jež hosty omlazují a osvěžují. Centrum nabízí elegantně zařízené masážní místnosti, vyhřívaný krytý bazén s proudem a horkou vířivku pro dokonalou relaxaci. Soukromé parní sprchy poskytují klidné útočiště, zatímco nejmodernější fitness centrum nabízí řadu zařízení a individuální tréninky. Wellness centrum bylo navrženo tak, aby poskytovalo holistický zážitek, v němž se hosté mohou zaměřit na fyzické i duševní zdraví. Od masáží až po fitness lekce je ideálním útočištěm pro ty, kteří si chtějí dopřát trošku péče o sebe sama.

1032x554 The Chatwal NY NYCUC-P0051-Fitness-Center.16x9

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Ať už se jedná o návštěvu Harlemu, Bronxu, Brooklynu nebo dalších čtvrtí, sdělte nám, co máte na svém seznamu, a my se postaráme o vytvoření individuálního itineráře pečlivě sestaveného podle vašich preferencí a časového rozvrhu.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer