Elegance, která neomrzí

St. Regis Princeville Resort se nachází na severním pobřeží Kauai na havajském ostrově Oahu, necelých 48 km od letiště. Dovolená je ideální pro ty, kteří si potrpí na eleganci a uhlazenost. Nabízí klientům servis a zážitky až za hranicemi jejich očekávání. Užijte si krásnou písečnou pláž a velké bazény, v kajaku nebo na lodi objevujte oceán a vyjděte si na procházku po ostrově. Čekají na vás vyhlášené restaurace, kde ochutnáte nejrůznější speciality a z nichž si odnesete spoustu gurmánských zážitků.

Video o St. Regis Princeville Resort

Virtuální prohlídka

Ubytování v St. Regis Princeville Resort

Resort St. Regis nabízí prostorné a světlé pokoje a suity. Všechny ubytovací jednotky jsou vymalovány v barvách oblohy, moře a země a jsou vybaveny moderním zařízením a typickými havajskými dekoracemi.

Pokoje jsou k dispozici s výjimečným výhledem na hory, zahrady nebo oceán. Premier Ocean View zahrnuje king bed s vyšívaným ložním prádlem, luxusním nábytkem na míru a elegantní mramorovou koupelnou s velkou vanou, sprchovým koutem a dvojitým umyvadlem.

Nejluxusnějšími variantami jsou suity Monarch, Presidential nebo Royal s plochou až 216 m2. Zahrnují prostorný obývací pokoj, plně zařízenou kuchyň, jídelnu, velkou koupelnu s vířivkou a šatnu. Po celou dobu pobytu vám bude k dispozici soukromý komorník.

Stravování v St. Regis Princeville Resort

Oblast Kauai je místem mnoha chutí. Místní restaurace vedou opravdoví kulinářští mistři, kteří využívají pouze suroviny vypěstované přímo v Kauai, z nichž pak tvoří výrazně originální pokrmy. Pokud chcete ochutnat místní havajské speciality, zajděte do elegantní Makana Terrace. Skvělou volbou budou i Nalu Kai Grill nebo The Kauai Grill, kde ochutnáte jednoduché pokrmy přímo z grilu. V Napali Café dělají výborné espresso, latté nebo cappuccino a čerstvé sendviče či saláty. Můžete si zde objednat piknikový koš a udělat si piknik na pláži.

Aktivity v St. Regis Princeville Resort

Resort přináší spoustu zajímavých aktivit. Zaplavejte si v bazénu velkém 450 m2 s výhledem na oceán, projděte se po krásných tropických zahradách a ochutnejte místní speciality v pětihvězdičkových restauracích. Můžete šnorchlovat a poznávat podmořský svět, odpočívat v luxusních spa a večer sledovat západ slunce na pláži. Zažijte dobrodružství v džungli, které začíná plavbou v kajaku, pokračuje přes deštný prales a končí dechberoucím výhledem na horu Hanalei.

Jak zařídit dovolenou v St. Regis Princeville Resort

Dovolenou na Havaji v St. Regis Princeville Resort Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat Petru Udavskému na telefonní číslo +420 777 533 603.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Petr Udavský

Petr Udavský

chief travel consultant

+420 777 533 603 udavsky@exclusivetours.com
Jakub Huja

Jakub Huja

travel consultant

+420 777 533 494 huja@exclusivetours.com

Nebo nám napište