Volání alpského luxusu

Ski-in ski-out hotel Aman Le Mélézin se nachází v luxusním lyžařském středisku uprostřed francouzských Alp, Courchevel 1850. Může se pochlubit alpskou elegancí s výrazně asijskou atmosférou, ve které si skvěle odpočinete po celém dnu na zasněžených svazích. V rozsáhlých hotelových spa se prostřednictvím masáží či jógy uklidníte a nabijete energií, zatímco v restauraci Nama okusíte unikátní japonskou kuchyni. Váš osobní butler se bude starat o vaše pohodlí na sjezdovkách i mimo ně. 

Podívejte se na video

Ubytování v Aman Le Melezin

S břidlicovou střechou a uprostřed krásně upravených sjezdovek, hotel Aman le Mélézin představuje kombinaci komfortu a stylu, inspirovanou francouzskými Alpami. Nabízí celkem 31 pokojů a suit. Všechny skýtají výhledy na pohledy na nádherné, zasněžené hory, tyčící se proti alpskému nebi. Všechny suity mají balkon a oddělený obývací pokoj. Některé mají soukromou terasu i vířivku.

Oblažte své chuťové pohárky

V Aman Le Mélézin zažijete japonské jídlo v jeho nejvíce lákavé podobně v moderní hotelové restauraci Nama. Vynikající sushi, sashimi a hovězí maso Wagyu se na vás budou usmívat z jídelního lístku, který vychází z japonské tradice wašoku, zapsané na nehmotném světovém dědictví UNESCO. Pod vedením šéfkuchaře Keiji Matoby je každé jídlo prosáklá silným smyslem pro tradici se zaměřením na ty nejlepší čerstvé ingredience.

Jak se zabavit?

Hotel Aman Le Mélézin je ski-in ski-out — nachází se přímo na sjezdovce Bellecôte v lyžařském středisku Courchevel 1850. Mimo lyžování si užijete například sněžnice a sněžné skútry, stejně jako noční sáňkování nebo adrenalinový heliskiing. Rozmazlit se necháte nejrůznějšími léčebnými a kosmetickými kůrami v Aman spa. Thajská masáž, sezónní sauna a autentická kamenná hammam neboli turecké lázně, nejmodernější fitness a jógové studio a podzemní bazén s vířivkou vytváří komplexní wellness centrum hotelu, kde vám nebude nic chybět. Ratolesti se zabaví v dětském klubu.

Jak zařídit dovolenou v Aman Le Melezin

Dovolenou ve Francii v hotelu Aman Le Melezin vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 608 848 844 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.