Romantická dovolená na Seychelách ve stylu Jamese Bonda

Resort Hilton Seychelles Northolme na ostrově Mahé je učiněným rájem pro romantické dovolené. Díky pouhým 40 luxusním vilám je velmi intimní a zajišťuje opravdu vysokou míru soukromí. Aby byl v hotelu zachován nerušený klid, je navíc určen hlavně dospělým klientům a nepřijímá děti do 13 let. Stal se oblíbeným místem řady známých osobností, které se zde nechávají hýčkat. Jedna z luxusních vil je pojmenována po Ianu Flemingovi, který letovisko pravidelně navštěvoval a nechal se jím inspirovat při tvorbě příběhů o agentovi 007. Zábavu zajišťuje pestrá nabídka aktivit a exkurzí a hned u hotelu se nachází krásná pláž s jemným pískem.

Video o Hilton Seychelles Northolme

Virtuální prohlídka

Ubytování v Hilton Northolme Resort

Vedle supermoderní vily Ian Fleming se zde nacházejí vily dvou kategorií. Ve vilách Oceanview Hillside budete ubytováni v kopci uprostřed zeleně. Díky tomu budete mít krásný výhled na zátoku a pláž.

Pokud chcete být ubytováni přímo na písčité pláži, je pro vás vhodnější vila Deluxe Oceanfront. Obě kategorie jsou moderně vybaveny a nabízí terasu s hezkým výhledem. V luxusní koupelně naleznete jak vanu, tak sprchu.

Stravování v Hilton Seychelles Northolme 

Ve všech restauracích se setkáte s pokrmy připravenými z čerstvých místních surovin. Plody moře mají nádech exotického koření, které odkazuje k místní kreolské kuchyni. Ve venkovní restauraci The Hilltop podávají obědy i tematické večeře formou švédských stolů. Restaurace se nachází v kopci, takže z její terasy si můžete během dne užívat krásný výhled na oceán a bujnou vegetaci ostrova. V restauraci Les Cocotiers vybíráte jídla à la carte, která si můžete vychutnat pod širým nebem. Třetí z restaurací, Oceanview, se nachází na kůlech nad hladinou oceánu.

Aktivity v Hilton Seychelles Northolme

Krásné bílé pláže doplňuje velký hotelový infinity bazén, z něhož je krásný výhled na oceán. Resort je vhodný zejména k odpočinku, například v podobě masáží v Eforea Spa. Velmi klidné lázně nabídnou relaxační místnosti, saunu a pavilon pro jógu. Pokud se rozhodnete pro některou z nabízených sportovních aktivit, hotelový personál vám ochotně zajistí potřebné vybavení. V okolí se nachází řada zajímavostí, které můžete vidět v rámci hotelových exkurzí. Naleznete zde také klubovnu vybavenou společenskou místností, stolními hrami a kulečníkem.

Jak zařídit dovolenou v resortu Hilton Northolme Resort

Dovolenou na Seychelách v Hilton Northolme Resort Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Pro tento hotel platí speciální akce: "Při včasné rezervaci 30 dní před začátkem dovolené můžete využít slevu 15 % z ceny ubytování." Bližší informace Vám rádi sdělí naši travel designeři.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 739 808 000 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.

V tomto hotelu je pro vybrané termíny k dispozici speciální akce:

Zobrazit více

Při včasné rezervaci 30 dní před začátkem dovolené můžete využít slevu 15 % z ceny ubytování.

objednat