Vysoká gastronomie a perfektní služby

Luxusní hotel Cheval Blanc Courchevel se nachází přímo na sjezdovce, v samém srdci vesnice Courchevel, 15 minut vrtulníkem z letiště v Ženevě. Z pokoje jste stejně rychle na svahu, jako na nákupech či na dobré večeři v centru střediska. Hotel nabízí několik kategorií pokojů a suitů, včetně luxusního, velmi prostorného apartmánu, či privátního chaletu pro větší skupiny. 

Video o Cheval Blanc Courchevel

Ubytování v Cheval Blanc Courchevel 

V hotelu se můžete ubytovat v jednom ze 36 pokojů a suite, z nichž nejmenší má 40m2 a terasu či balkon s krásným výhledem na okolní Alpy, vlastní šatnu a parní sprchu. Ve většině případů lze propojit i několik pokojů dohromady a vytvořit tak prostorné ubytování pro celou rodinu.

Vyšší kategorii ubytování představují Junior Suite s odděleným obývacím prostorem, které se liší designem interiéru. Všechny však mají vlastní saunu a prostornější koupelnu a šatnu.

Párům hledajícím soukromí přijde vhod luxusní dvoupatrový Duplex Suite s vlastní pracovnou a knihovnou, či o něco větší Deluxe Duplex Suite, který obsahuje navíc i jídelnu.

Početnějším skupinám a velkým rodinám přijde vhod samostatný chalet se třemi ložnicemi, z nichž každá má vlastní obývací pokoj s krbem, šatnu i koupelnu.

Ty nejnáročnější z vás, kteří se spokojí jen s tím nejlepším, jistě ocení skutečně prostorný, několikapatrový The Apartment, v němž se o vaše pohodlí bude starat osobní komorník. Součástí Apartmentu je fitness centrum, vlastní výtah a soukromý vstup na sjezdovku.

Gastronomie v Cheval Blanc Courchevel 

Zážitkovou kuchyni zastupuje dvěma michelinskými hvězdami oceněná restaurace Le 1947 šéfkuchaře Yannicka Alléna. Ochutnáte v ní jídla inspirovaná chutěmi celého světa a její prostory každý večer navštíví jen omezený počet hostů.

Nejčastěji se však usadíte v Le Tryptique, která je otevřená na snídaně, obědy i večeře a podává především regionální speciality.

Do The Bar zavítáte spíše k večeru, abyste ochutnali množství menších delikates a objevili krásy bohatého vinného sklípku. Každá noc v The Baru navíc probíhá za doprovodu živé hudby.

Aktivity v Cheval Blanc Courchevel 

Hotelový personál se každé ráno postará o to, abyste si mohli jen nazout vyhřáté lyžáky, nasadit si připravené lyže a strávit den na sjezdovce. Středisko Courchevel přitom kromě 150km lyžařských tras nabízí i výlety psím spřežením, lety horkovzdušným balónem, heli-skiing, ale i luxusní butiky, špičkové restaurace.

V hotelu vás čeká spa s pestrou nabídkou procedur i pro páry, vnitřní bazén a fitness centrum. A zatímco vy si budete užívat masáže s kosmetikou Guerlain, vaše ratolesti si mohou hrát v místním dětském klubu Le Carrousel. Pro starší děti je připraven společenský prostor Le Paddock.

Jak zařídit dovolenou v Cheval Blanc Courchevel 

Dovolenou ve Francii v Cheval Blanc Courchevel vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 608 848 844 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.