Luxus, soukromí a naprosté pohodlí

Luxusní resort Amanzoe nabízí perfektní výhled na peloponéský poloostrov, jen 25 minut letem helikoptéry z letiště v Aténách. Najdete tu několik kategorií ubytování, z nichž každá má svůj vlastní bazén. Místní pláž je skrytá v magické zátoce, 10 minut cesty hotelovým shuttle a její součástí je i soukromý plážový klub s kompletním zázemím a nabídkou vodních sportů. V hotelu je také velmi rozsáhlé spa, které vám poskytne perfektní odpočinek formou mnoha různých masáží a dalších procedur. Vaše chuťové buňky uvítají přítomnost pěti barů a restaurací, které servírují řeckou i světovou kuchyni. V Amanzoe je vše připraveno s důrazem na vaše soukromí a naprosté pohodlí.

Video o Amanzoe

Ubytování v Amanzoe

Resort nabízí několik kategorií ubytování v pavilonech, vilách a plážových bungalovech. Všechny však mají jednu věc společnou. Perfektní výhled a vlastní bazén.

Přímo na pláži se nachází Beach Cabana, prostorné otevřené ubytování s bazénem a terasou, z níž sejdete rovnou do jemného vyhřátého písku.

Další kategorií jsou pavilony, které se pyšní výhledem na moře či do olivových hájů, taktéž s vlastním bazénem, zastíněnou terasou, vyvedené v klasickém řeckém stylu. Doporučujeme především Deluxe Pool Pavilion, který díky svým 210 m2 poskytuje dostatek prostoru i soukromí.

Nejvyšší kategorii, která uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky, představují vily o několika ložnicích. Každá z nich se pyšní skutečně rozsáhlými prostory, mramorovými podlahami, výhledem na Egejské moře a spa místnostmi.

Největší z nich je 9 Bedroom Villa, která má dokonce vlastní Beach Cabanu, několik pater a ubytuje až 20 hostů. Spolu s vilou dostanete k dispozici i desetičlenný tým komorníků, včetně šéfkuchaře, který se postará o každé vaše přání.

Stravování v Amanzoe

Nejčastěji zavítáte do The Restaurant, který servíruje snídaně a večeře v řeckém i mezinárodním stylu. Na oběd pak zajdete k bazénu do The Pool Restaurant, s pestrou nabídkou asijských pochutin. Na pláži vás během oběda přivítá The Beach Club, tradiční řecká taverna s grilem a pro zvláštní příležitosti je zde The Amphiteatre se svými degustačními menu s párováním vín, jako dělanými pro romantickou večeři ve dvou. Najdete tu však také The Bar, ve kterém ochutnáte mnoho autorských koktejlů a během chladnějších večerů se zahřejete u otevřeného ohniště.

Aktivity v Amanzoe 

Zhruba 7 km od hotelu se nachází centrum vodních sportů Mario, které je nejlepší školou vodního lyžování v Porto Heli. Můžete si zde zapůjčit i wakeboard či hoverboard. Nedaleký ostrov Kapari, kde sídlí potápěčské centrum, je perfektním místem pro potápění, jelikož je přírodním útesem obklopeným křišťálově čistou vodou. V rámci hotelových exkurzí můžete objevovat řeckou historii. Můžete si také půjčit motorový člun a jet na obhlídku pobřeží a přilehlých ostrůvků. O děti je v Amanzoe také perfektně postaráno, v rámci aktivit dětského klubu se naučí mnoha novým dovednostem a každá restaurace je na ně plně připravena. A vy si zatím můžete odpočinout v jedné z devíti spa místností, během lekcí jógy či při vodní watsu terapii.

Jak zařídit dovolenou v Amanzoe?

Dovolenou v Řecku v Amanzoe Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 739 808 000 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.