Nedotčené pláže a tropická zeleň

Lily Beach Resort & Spa se nachází na maledivském ostrově Huvahendhoo v atolu South Ari a z letiště v Malé sem poletíte zhruba 25 minut hydroplánem. Vyniká svými nedotčenými plážemi, tropickou vegetací a korálovými útesy, díky kterým je toto místo jako stvořené pro potápění. Říká se, že právě tady prožijete jedno z nejúžasnějších šnorchlování na světě. Maledivy jsou ideální také pro relaxování, které si bohatě užijete v Tamara Spa. Místní procedury jsou tak blahodárné, že jejich účinky budete cítit ještě dlouho po návratu domů.

Video o Lily Beach Resort & Spa

Virtuální prohlídka

Ubytování v Lily Beach Resort & Spa

V nabídce ubytování jsou vily, které jsou perfektní pro klidnou rodinnou i romantickou dovolenou. Všechny uvidíte již z výšky při příletu. Z těch plážových vstoupíte přímo do jemného bílého písku a oázy zeleně se spoustou palem. Najdete v nich jedinečnou venkovní koupelnu s jacuzzi i sprchou a součástí vybavení je minibar, kávovar a domácí kino. Pro rodinu s dětmi jsou přichystané dvě propojené vily.

Druhou variantou je Lagoon Villa s přímým vstupem do klidné laguny a tropické zahrady. Umožní vám lenošit, slunit se na pláži a vidět po probuzení přímo z postele na ranní třpytivou zátoku.

Nejluxusnější jsou vily Sunset Water – už jenom způsob, jak se do nich po přistání dostanete, je zážitek. Jsou postaveny na dřevěných kůlech přímo nad vodou, do které můžete sejít po schodech, kdykoli se vám jen zachce. Součástí vil je i malý bazén s lehátky a vířivá vana. A soukromý komorník vám bude k dispozici po celý den.

Stravování v Lily Beach Resort & Spa

Ozdobou resortu je restaurace Lily Maa, která je proslulá svými bufetovými pulty a tematickými večeřemi, při kterých šéfkuchaři servírují ty nejlepší chutě světa. V à la carte podniku Tamarind vyzkoušíte nejoblíbenější pokrmy Indie i celého Orientu a zapijete je těmi nejšpičkovějšími víny. V Teppanyaki šéfkuchař uvaří jídlo přímo před vašimi zraky a své vystoupení doplní i žonglováním, házením a obracením jídla na pánvi. Romantickou večeři při svíčkách zažijete v Les Turquoise D’Aqua, kde si vychutnáte výtečné pokrmy na dřevěném molu při výhledu na Indický oceán. A v baru Aqua si zase vyberete z široké škály exotických koktejlů i jiného kvalitního pití.

Aktivity v Lily Beach Resort & Spa

Můžete si zaplavat v průzračném Indickém oceánu, potápět se a objevovat podmořský svět, nebo jen relaxovat v bazénu či vířivce. Pokud vás už lenošení na pláži bude nudit, zajděte do fitness centra nebo luxusních spa Tamara, kde omladíte nejen své tělo, ale i duši. Vyzkoušejte variace exotických koktejlů v jednom ze třech barů, zažijte romantickou večeři nad hladinou oceánu, zahrajte si tenis či volejbal a využijte širokou nabídku vodních sportů.

Jak zařídit dovolenou v Lily Beach Resort & Spa

Dovolenou na Maledivách v Lily Beach Resort & Spa Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 608 848 844 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.