Romantika s prémiovým All Inclusive

Hotel Park Hyatt Maldives Hadahaa se nachází na malebném ostrově zhruba hodinu cesty letadlem z letiště v Malé. Ubytovat se zde můžete v jedné z padesáti vil s krásným výhledem na oceán a přístupem ke korálům. Je vhodný zejména na romantickou dovolenou, protože jeho vily poskytují dostatek soukromí a žádné zázemí pro děti. Součástí hotelu jsou i dvě restaurace a spa s pestrým výběrem procedur. Doporučujeme využít bohatého programu All Inclusive, se kterým se nebudete muset ohlížet na další výdaje. Přímo u hotelu se nachází velký korál, který je ideálním místem ke šnorchlování. Můžete se však vydat i do větších hloubek v plné výstroji, či vyrazit na ryby v maledivském stylu.

Video o Park Hyatt Hadahaa

Virtuální prohlídka

Ubytování v Park Hyatt Maldives Hadahaa

V Park Hyatt se můžete ubytovat jak v pro Maledivy typických vodních vilách, tak i ve vilách na souši. Každá vila má vlastní terasu s výhledem na moře a vodní vily navíc přístup k místnímu korálu na šnorchlování.

Již základní kategorie Park Villa poskytuje nevídanou míru luxusu a pohodlí na 110m2. Vily mají multimediální vybavení a vnitřní i venkovní sprchy. Větší Park Pool Villy jsou obdobně vybavené, mají však navíc soukromý bazén.

Hotel nabízí také dvě kategorie vodních vil. Park Water Villa a Park Sunset Water Villa. Z obou je krásný výhled na moře, přičemž ve variantě Sunset se můžete slunit i na střeše.

Stravování v Park Hyatt Maldives Hadahaa

The Dining Room se nachází hned vedle velkého infinity bazénu a pyšní se pestrou nabídkou mezinárodní kuchyně. Má otevřeno s přestávkami po celý den a servíruje à la carte menuThe Island Grill otevírá pouze v době večeří. Nachází se přímo na pláži, má otevřenou kuchyni a specializuje se na současnou maledivskou kuchyni, grilované maso a plody moře. Můžete tak sledovat cestu steaku z grilu až na váš stůl. Na pláží, pokryté bílým pískem, najdete The Bar. Zde můžete pod širým nebem okusit z velkého výběru osvěžujících koktejlů a malých pochutin a to v průběhu celého dne.

Aktivity v Park Hyatt Maldives Hadahaa

Potápějte se, vyrazte pozorovat delfíny, plujte kajakem, podnikněte plavbu jachtou či se chopte prutu a sveďte boj s místní mořskou faunou. V Park Hyatt Maldives Hadahaa se zkrátka nudit nebudete. Součástí resortu je i patnáct minut lodí vzdálený Mutteyfushi Water Sport Island, který je centrem vodních sportů. Windsurfing, potápění s želvami, wakeboarding, vodní lyžování a mnoho dalšího, přímo v nádherně tyrkysové laguně. A pokud by vás sporty unavily, vždy se můžete vydat do The Vidhun Spa s pětí soukromými vilami pro procedury v páru.

Jak zařídit dovolenou v resortu Park Hyatt Maldives Hadahaa

Dovolenou na Maledivách v Park Hyatt Maldives Hadahaa Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Pro tento hotel platí v některých termínech speciální nabídka: "Při včasné rezervaci sleva až 40%." Bližší informace Vám rádi sdělí naši travel designeři.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 608 848 844 pipek@exclusivetours.com
Hana Rieplová

Hana Rieplová

travel consultant

+420 777 928 840 rieplova@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.

V tomto hotelu je pro vybrané termíny k dispozici speciální akce:

Zobrazit více

Při včasné rezervaci sleva až 40%.

objednat