Místo, kde se potkává luxus s elegancí

Hotel Le Blizzard najdete v srdci lyžařského střediska Val d'Isère, ukrytém v údolí Tarentaise v Savojských Alpách. Na sjezdovku to budete mít jen 100 metrů a do romantického, historického jádra blízkého městečka jen pár kroků. V Le Blizzard se potkává luxus s elegancí. Dostane se vám tu pětihvězdičkového servisu a obklopí vás sofistikovaný alpský styl, plný krásných dřevěných kousků a hřejivých barev. Duši i tělu dáte odpočinou ve fantastických hotelových spa s venkovním vyhřívaným bazénem.

Ubytování v Le Blizzard

Hotel Le Blizzard má 57 pokojů, 12 suit a dva velké rodinné apartmány. Cítít se tu budete jako doma díky příjemné, uvolněné atmosféře. Všechny pokoje a suity jsou komfortně zařízené v alpském stylu, s výhledem buď na hory, nebo na městečko. Všechny pokoje mají prostornou vlastní koupelnu, telefon, satelitní TV, trezor, přístup k internetu, vysoušeč vlasů, župany a pantofle.

Oblažte své chuťové pohárky

V restauraci Blizzard si vychutnáte jídla z těch nejčerstvějších ingrediencí. Regionální savojské speciality podává druhá hotelová restaurace La Luge. Hotel nabízí i speciální dětská menu. Lounge Bar má fantastické prostředí, kde své chuťové pohárky rozmazlíte vynikajícím koktejlem či jakýmkoliv jiným drinkem, který vás napadne. 

Jak se zabavit?

Uchvátí vás nejen 150 km skvěle upravených sjezdových tratí všech úrovní střediska Val d'Isère, ale i okolní skvostná přírodě a velkolepé panorama masivu Mont Blancu. Kromě lyžování můžete zkusit také jízdu se psím spřežením po zamrzlém jezeře v Tignes nebo třeba vyhlídkové lety vrtulníkem. Po dni stráveném na zasněžených svazích si odpočinete ve venkovním vyhřívaném bazénu, který leží na úpatí slavné sjezdovky Bellevarde. Hotelové spa nabízí také tradiční turecké lázně hammam, saunu, výřivku nebo masáže zkušenými fyzioterapeuty. S osobním trenérem si zacvičíte jógu nebo gymnastiku. Nechybí ani kosmetické služby.

Jak zařídit dovolenou v Le Blizzard

Dovolenou ve Francii v hotelu Le Blizzard vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Martin Adam

Martin Adam

travel consultant

+420 777 928 840 adam@exclusivetours.com
Michaela Pipek

Michaela Pipek

travel consultant

+420 608 848 844 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.