Místo, kde se potkává luxus s elegancí

Hotel Le Blizzard najdete v srdci lyžařského střediska Val d'Isère, ukrytém v údolí Tarentaise v Savojských Alpách. Na sjezdovku to budete mít jen 100 metrů a do romantického, historického centra blízkého městečka pár kroků. V Le Blizzard se potkává luxus s elegancí. Dostane se vám tu pětihvězdičkového servisu a obklopí vás sofistikovaný alpský styl plný krásných dřevěných kousků a hřejivých barev. Duši i tělu tady také můžete dát odpočinout ve fantastických hotelových spa s venkovním vyhřívaným bazénem.

Ubytování v Le Blizzard

Hotel Le Blizzard má 57 pokojů, 12 suit a dva velké rodinné apartmány a díky příjemné uvolněné atmosféře se tu budete cítit jako doma. Všechny pokoje a suity jsou zařízené v alpském stylu s výhledem buď na hory, nebo na městečko. 

Oblažte své chuťové pohárky

Pokud toužíte po těch nejčerstvějších surovinách, doporučujeme restauraci Blizzard, na regionální savojské speciality si zase zajděte do druhé hotelové restaurace La Luge. Hotel nabízí i speciální dětská menu, která potěší zejména malé hosty. A na drink nebo vynikající koktejl si večer rozhodně skočte do Lounge Baru s fantastickou atmoférou. 

Jak se zabavit?

Uchvátí vás nejen 150 km skvěle upravených sjezdovek, ale i okolní skvostná příroda a velkolepé panorama masivu Mont Blancu. Kromě lyžování můžete zkusit také jízdu se psím spřežením po zamrzlém jezeře v Tignes nebo třeba vyhlídkové lety vrtulníkem. Po dni stráveném na zasněžených svazích si pak můžete odpočinout ve venkovním vyhřívaném bazénu, který leží na úpatí slavné sjezdovky Bellevarde. Hotelové spa nabízí také tradiční turecké lázně hammam, saunu, výřivku nebo masáže zkušenými fyzioterapeuty. S osobním trenérem si zacvičíte jógu nebo gymnastiku a nechybí ani kosmetické služby.

Jak zařídit dovolenou v Le Blizzard

Dovolenou ve Francii v hotelu Le Blizzard vám připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecká spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. Buďte nároční. Cestujte s námi.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 608 848 844 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.