Objevte řeckou pohostinnost

Spokojenost celé rodiny je jedním z hlavních pilířů úspěšného resortu Elounda Gulf Villas & Suites na Krétě. Tato butiková záležitost tak nabízí zázemí a aktivity, které potěší každého člena vašeho klanu. 

Načítám

Ráj pro děti

V Elounda Gulf Villas je dovolená s dětma jednou velkou radostí. Najdete zde dva dětské kluby. Cool Crèche Club je určen dětem od čtyř měsíců do čtyř let. Pro starší ratolesti do 12 let je tu Cool Kids Club, který organizuje lekce plavání, tenisu, vodních sportů či výtvarné hodiny. Po celou dobu pobytu je taky možné využít nového venkovního hřiště. Dospívající děti můžou zavítat na filmový večer či mini diskotéku. Hotel nabízí služby chůvy a pokud rádi cestujete nalehko, můžete si zde také vypůjčit například kočárek nebo ohřívač lahví. 

Načítám

Dokonalé místo pro relax 

Zatímco vaše ratolesti si užívají bezstarostnou dovolenou, vyzjoušejte jednu ze zdejších aktivit, během kterých skvěle zrelaxujete. Vydejte se na vzrušující výlet lodí na ostrov Spinalonga. Je zde spousta uliček, v jejichž stínu se můžete schovávat klidně celé odpoledne, nebo si udělejte romantickou procházku kolem ostrova a vychutnejte si lahodný piknik a plavání v poklidné zátoce, která se pyšní jedním z nejkrásnějších pohledů na křišťálově modré moře. Odpoledne si odpočiňte s lázeňskými procedurami a relaxačními masážemi v hotelovém spa nebo soukromě u vaší vily nebo apartmá. Na závěr dne doporučujeme vyzkoušet jeden z hotelových tematických večerů, kde můžete objevit řecké delikatesy, hudbu či tanec. 

Načítám

Zážitky s celou rodinou 

Vyjma pestré nabídky vodních sportů v místním plážovém klubu, vás čeká mnoho možností výletů, ať již po vodě, vzduchem či po souši. Podívejte se na krétské vinice, vydejte se na olivové farmy, projděte si okolní vesnice a pojezte v tradiční krétské taverně. Na ostrově naleznete také velký kus historie, který můžete objevovat i z helikoptéry. V Elounda Gulf Villas & Suites vám také ochotně zapůjčí loď či jachtu z jejich pestré nabídky a umožní vám tak vyplout ze zátoky Mirabello a prozkoumat okolní ostrovy. Milovníci golfu ocení i nedaleký 18jamkový Crete Golf Club, navržený Bobem Huntem, jedním z nejznámějších architektů golfových hřišť na světě. 

Načítám

Jak zařídit dovolenou v Elounda Gulf Villas & Suites?

Dovolenou v Řecku v Elounda Gulf Villas & Suites Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Michaela Pipek, travel consultant

Michaela Pipek

travel consultant

Zavolejte mi nebo napište.

S týmem designérů vám připravím nezapomenutelnou dovolenou na míru kdekoliv na světě. 

Co vás také může zajímat