Zimní přepych nejen pro rodiny s dětmi

V hotelu L'Apogée Courchevel najdete nadstandardní soukromí a luxus se špičkovým lyžařskými zázemím a gastronomií v lůně francouzských Alp. Ski-in ski-out na sjezdovky proslulého lyžařského střediska, dvě restaurace, bar s DJs, rozsáhlé spa a čtyři butiky se vám zaručeně postarají o zábavu. L'Apogéé je ideální pro rodiny s dětmi. Od ubytování po péči ambasadorů hotelového Kids Club, místní tým zajistí, že vy i vaše ratolesti se budete mít stejne dobře jak na sjezdovkách, tak i mimo ně.

Podívejte se na video

Foto: L’Apogée Courchevel

Ubytování v L'Apogée Courchevel

Pětihvězdičkový hotel L’Apogée Courchevel nabízí celkem 53 pokojů a suit. V pozoruhodně prostorném ubytování vás obklopí elegance a zároveň pocit pohody a tepla domova. V L'Apogée Courchevel při navrhování větších pokojů a možností jejich propojení mysleli obzvlášť na rodiny s dětmi. Hotel také skýtá přepychové pětipokojové chaty a penthouse, které jsou ideálními samostatnými prostory. Některé chalety mají vířivku na střeše či soukromé spa. 

Oblažte své chuťové pohárky

Restaurace hotelu L'Apogée jsou vrcholkem gastronomie na horském vrcholu Jardin Alpin s nádherným výhledem na zasněžené svahy Courchevelu. V japonské restauraci Koori potkáte elitní odborníky na sushi. Le Comptoir L'Apogée podává francouzské speciality a gurmánské pochoutky v příjemné, společenské atmosféře. V Le Bar de L'Apogée si přes den dáte rychlý, ale výtečný oběd. Večer se celé místo změní na hladkou koktejlovou scénu s zpěváky a DJs. Skvělý aperitiv a doutník si vychutnáte v uvolněném Cigar Lounge.

Jak se zabavit?

Díky ski-in ski-out hotelu L'Apogée se na sjezdovky lyžařského střediska Courchevel dostanete téměř ihned. Po náročném dni na svazích dobijete baterky v hotelových lázních. Spa L'Apogée od La Prairie je neodolatelným kokonem uklidňujícího tepla. Harmonický design přispívá k uklidňující zkušenosti. Mysl i tělo si vyčistíte v bazénu, vířivce, saunách či tradiční turecké lázni hammam. V hotelu na vás čeká také fitness centrum s nejmodernějšími vybavením, kadeřnictví, salon krásy a čtyři nádherné butiky. O vaše děti se skvěle postarají ambasadoři hotelového Kids Club.

Jak zařídit dovolenou v L'Apogée Courchevel

Dovolenou ve Francii v L'Apogée Courchevel vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 608 848 844 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.