Chcete se bavit s mojitem v ruce a uklidňujícím výhledem na mořské vlny? Anebo tančit za doprovodu skvělého DJ? Léto u moře nabízí všechny možnosti.

Následující místa jsou natolik výjimečná, že vás přivedou do stavu blaženosti. Inspirujte se a ozvěte se svému travel consultantovi, aby vám zajistil party na míru.

Fontelina Beach Club, Capri, Itálie

 

„Jestli je v ráji moře, je stejné jako to, které omývá břehy Fonteliny...“ Ikonické modrobílé slunečníky a lehátka, bílé lněné matrace a v seznamu hostů Bridget Bardot nebo Sophia Loren. To je Fontelina Beach, který patří mezi vyhlášené kluby už od poloviny minulého století. Dá se k němu dostat jen lodí nebo příkrou stezkou po skalách, ale to soukromí a výhled stojí za to. A menu také: jednoduché mořské pokrmy splývají s domácí pastou. V Itálii budete těžko hledat lepší místo, kde svůj oběd proložíte koupáním a sklenkou champagne.

Ushuaïa Beach Hotel, Ibiza

 

Ibiza je synonymem pro letní večírky a Ushuaïa Beach Hotel místem, kde zábava dosahuje vrcholu. "Jsme útočištěm pro ty, kteří dávají přednost noci místo dne, pro ty, kteří vstávají odpoledne." To je heslo plážového klubu, který je součástí luxusního hotelu se 234 pokoji a suitami – večírek si tu můžete užít z terasy vašeho pokoje, ve VIP prostorech baru La Nube nebo mezi dalšími tanečníky přímo pod pódiem. Vydejte se na Playa d’en Bossa užít si to pravé léto plné zábavy. 

Coccaro Beach Club, Puglia, Itálie

 

V Coccaro Beach si užijete klidnou středomořskou atmosféru v každém detailu. Klub ležící na břehu Jadranského moře je součástí butikového hotelu Masseria Torre Coccaro. Během pobytu se můžete plavit na jachtě nebo zavítat do plážového klubu, vyhrazeného jen hotelovým hostům. Na soukromé pláži se budete procházet po dřevěných chodnících a vybrané mořské menu si vychutnáte na designovém i historickém nábytku. K nezapomenutelnému večeru vám navíc bude hrát jazzové kvarteto anebo DJs.

Nikki Beach, St. Tropez, Francie

 

Nejslavnější plážový klub na Azurovém pobřeží a možná i nejslavnější klub v celé Francii. Značka Nikki Beach je legendou, ať ji navštívíte v Miami, Španělsku, Řecku nebo Dubaji. Francouzskou specialitou je vysoká koncentrace VIP hostů, jejichž bentleye a ferrari okupují Route de l’Épi a její okolí. V Nikki Beach vystupují každé léto rezidentní DJs, jejichž doménou jsou tematické party ve stylu Jamese Bonda, francouzské revoluce nebo Star Wars. Akce se tady odehrávají kolem bazénu, ve kterém se s postupujícím časem nakonec také tančí.

Petr Udavský, chief travel consultant

Petr Udavský

chief travel consultant

Připravíme vám nezapomenutelný zážitek kdekoliv na světě. Zavolejte mi nebo napište a s týmem designérů vám zajistím dovolenou na míru.

Co vás také může zajímat

Petr Udavský