<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=388330191309507&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">

Aktivní odpočinek

Zážitky
1450x674_aktivní odpočinek_shutterstock_459857785 (1)

Luxusní a přitom aktivní

Toužíte po dovolené v ráji, ale zároveň neumíte den jen tak prolenošit? Vydejte se s námi do vzdálených míst, kde poznáte fascinující podmořský svět a neobvyklý život, nebo třeba do hor, které nabízejí nepřeberné množství aktivit v průběhu celého roku.

Rakousko v zimě Aktivní odpočinek

Rakousko v zimě

Hlavními trumfy zimního Rakouska je dostatek sněhu, moderní a kvalitní lanovky, rodinná atmosféra a pohostinnost místních a vynikající dostupnost z ČR.

Objevte více
Procházka kanadskými národními parky Aktivní odpočinek

Procházka kanadskými národními parky

Až do mraků se vypínají skalnaté štíty, z jejichž svahů do protáhlých údolí pomalu putují mocné ledovce. Bílá, modrá a zelená vytvářejí scenerie jako z pohádky.

Objevte více
5 míst pro nejlepší šnorchlování Aktivní odpočinek

5 míst pro nejlepší šnorchlování

Vydejte se s námi do vzdálených míst, kde poznáte fascinující podmořský svět a které vás při objevování podmořských scenérií nezklamou. Ponořte se do hlubin světových oceánů.

Objevte více
Výlet na Le Morne Aktivní odpočinek

Výlet na Le Morne

Vystoupejte s námi na horu Le Morne Brabant, ikonu Mauricia, a odměnou vám bude neskutečný výhled uprostřed jedinečné přírody plné unikátních druhů rostlin.

Objevte více
Na týden kovbojem Aktivní odpočinek

Na týden kovbojem

V luxusním The Ranch at Rock Creek v americké Montaně z vás za okamžik udělají drsného kovboje, ale přitom se nebudete muset účastnit žádného nebezpečného duelu před hostincem.

Objevte více
Nejzajímavější golfová hřiště Aktivní odpočinek

Nejzajímavější golfová hřiště

Jsou hřiště, kam se dostanete jednou za život a nad jejich hrou budete dlouze váhat. Extrémní green fee, náročná cesta, ale zejména šílené podmínky přináší hned několik greenů po celém světě.

Objevte více

 

Depositphotos_183786274_xl-2015

„Vydáte se mezi velryby do Polynésie nebo objevíte kouzelné korály v Austrálii? Je to jen na vás.“

Matěj Polák

Travel Designer