Gangtey Lodge, Bhútán – Phobjikha

Autentický luxus v Bhútánu

xxx

O destinaci

Bhútán je rozhodně zemí, pro ty, kteří chtějí objevovat místní unikátní kulturu, její historii a místní zvyky. Spojení Bhútánu, buddhismu a divoké přírody je hlavním důvodem, proč byste tuto zemi měli navštívit. Musíte počítat s překonáváním delších vzdáleností autem a lehce trekovým charakterem dovolené. Odměnou vám bude nezapomenutelný zážitek.

Gangtey Lodge se nachází vysoko nad nedotčenou přírodní rezervací v údolí Phobjikha a nabízí odvážným cestovatelům nádherný výhled na klášter ze 17. století, tradiční zemědělské usedlosti a husté zalesněné hory s modrými himálajskými borovicemi.

1032x554 Gangtey Lodge 2

 

Ubytování

Gangtey Lodge s úžasným designem a výhledem do údolí nabízí svým hostům dokonalou kombinaci luxusu, dobrodružství, duchovní osvěty a hlubokého spojení s kulturou a komunitou bhútánského venkova.

1032x554 Gangtey Lodge 1

 

Restaurace

Můžete objevovat nové a exotické chutě z bhútánského menu nebo si vychutnat známé pokrmy. Kreativní menu je inspirováno regionálními kuchyněmi. Kuchaři však s potěšením přizpůsobí pokrmy individuálním chutím.

Útulné kožené pohovky rozmístěné kolem 2 obrovských kamenných krbů restaurace a měkoučký, ručně tkaný koberec nabízí dokonalou atmosféru pro intimní večerní stolování i popíjení. Soukromá jídelna, která se nachází kousek pod hlavní chatou, má výhled na krásné údolí Gangtey a je ideálním místem pro útulné a intimní stolování. Ranní šálek kávy si můžete vychutnat i na prostorné venkovní terase nad údolím.

1032x554 Gangtey Lodge 4

 

Aktivity

V Gangtey Lodge se zaměřují na 5 klíčů k pohodě, které vás vtáhnou do kultury a přírodního prostředí údolí Gangtey. Autentické zážitky vám umožní obnovit spojení se sebou samými a svými blízkými – od duchovního požehnání a zapojení do komunity až po fyzické a duševní omlazení.

Nedotčené údolí se pyšní řadou stezek a prastarých cest, které se klikatí hustými borovicovými lesy, otevřenými loukami, tradičními vesnicemi a hnízdišti jeřábů. Zážitky v přírodě jsou vhodné pro všechny věkové skupiny a úrovně fyzické zdatnosti.

Po dni stráveném v krásném údolí Gangtey si odpočiňte při relaxační masáži u krbu. Den zakončete také třeba tradiční bhútánskou koupelí s horkými kameny nebo některou dalších z koupelových a lázeňských procedur.

1032x554 Gangtey Lodge 3

 

Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou v Bhútánu vám připravíme na míru. Neváhejte nás kontaktovat.““

Matěj Polák

Private Travel Designer