Hotel Peninsula Hong Kong, Čína – Hong Kong

Grande Dame Dálného východu

Již téměř 100 let je jméno The Peninsula ztělesněním elegantní kombinace tradice, půvabu, inovací a služeb. Hosté hotelu Peninsula se mohou těšit na vynikající ubytování, luxusní dopravu a příkladné gastronomické a lázeňské zážitky plus kurátorské kulturní programy.

O destinaci

Čína je neuvěřitelně fascinující zemí, kde se ještě dnes setkáte s tisíciletými tradicemi a zajímavými dějinami. Neodolatelnou kombinací, které neodolá žádný cestovatel, jsou tu dechberoucí historické památky a výborná kuchyně. V Číně zažijte nejen atmosféru země s tisíciletou tradicí, ale okouzlí vás i její neobvyklá krása.

Hotel The Peninsula Hong Kong se nachází nedaleko nábřeží přístavu Victoria Harbour v módní čtvrti Kowloon Tsim Sha Tsui a je nejstarším a nejlegendárnějším hotelem ve městě – často je označován jako "Grande Dame Dálného východu". Hotel debutoval v roce 1928 v krásné 6patrové budově. V roce 1994 byla přistavěna další 30patrová věž, která téměř zdvojnásobila jeho ubytovací kapacitu. Ačkoli je hotel již dlouho sám o sobě atraktivní destinací – s 8 restauracemi a salónky, rozsáhlou luxusní nákupní pasáží a dekadentními lázněmi – jeho poloha nabízí také snadný přístup po železnici, trajektem nebo vrtulníkem do hongkongské metropole.

1032x554 Hotel Peninsula Hong Kong1

 

Ubytování

Hotel Peninsula Hong Kong nabízí 300 elegantně zařízených pokojů, mezi nimiž je 52 apartmá a 2 palácová, mimořádně luxusní apartmá: apartmá Marco Polo o rozloze 210 m², v jehož honosných, dřevem obložených pokojích se kdysi nacházelo původní prezidentské apartmá hotelu, a apartmá Peninsula o rozloze 377 m², které nabízí úchvatný výhled na přístav ze soukromé terasy a oken s dvojitou výškou. Minimální plocha pokoje je v hotelu Peninsula Hong Kong 41 m².

1032x554 Hotel Peninsula Hong Kong2

 

Restaurace

V 8 osobitých restauracích a salóncích hotelu Peninsula Hong Kong, mezi nimiž jsou i 2 podniky oceněné michelinskou hvězdou, se můžete těšit na nejlepší stravování a nápoje ve městě.

1032x554 Hotel Peninsula Hong Kong3

 

Aktivity

Oslnivá lázeňská zóna The Peninsula Spa se rozkládá na ploše více než 1100 m² a nabízí jedny z nejluxusnějších a nejosobitějších lázeňských zážitků v Hongkongu. Ve 14 klidných místnostech se zde nabízí řada kosmetických a wellness terapií inspirovaných asijskými a evropskými trendy. Fitness nadšenci mohou využít jak prostornou posilovnu s nejmodernějším tréninkovým vybavením, tak ohromující 18metrový krytý bazén v románském stylu s nádherným výhledem na přístav Victoria Harbour. Lázeňské zařízení zahrnují také oddělené sauny, aromaterapeutické parní lázně a relaxační salonky pro muže a ženy, 2 apartmá pro páry a sluneční terasu pro lenošení a opalování.

1032x554 Hotel Peninsula Hong Kong4

 

Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou v Číně vám připravíme na míru. Neváhejte nás kontaktovat.“

Tomáš Marek

Private Travel Designer