Matetsi Victoria Falls, Zimbabwe

Výjimečné zážitky v pozoruhodné destinaci

Matetsi Victoria Falls, luxusní safari lodge na břehu mohutné řeky Zambezi, nabízí hostům výjimečnou kombinaci exkluzivního safari, klidné řeky a přístupu k Viktoriiným vodopádům – a to vše zabalené do vřelé zimbabwské pohostinnosti.

O destinaci

Na soukromém 15 km dlouhém úseku mohutné Zambezi, což v místním jazyce Tonga znamená "Velká řeka", najdete oceňovanou safari chatu a luxusní vilu Matetsi Victoria Falls.

Matetsi Victoria Falls se nachází pouhých 40 km proti proudu řeky od hukotu a stříkající vody Viktoriiných vodopádů a nabízí idylickou oázu, kde můžete objevovat, zažívat dobrodružství, relaxovat a načerpat nové síly. Nachází se v soukromé rezervaci Matetsi Private Game Reserve o rozloze 136 000 akrů, která je zároveň nedotčenou divočinou, a nabízí tak nejprivátnější a nejexkluzivnější zážitek v oblasti Viktoriiných vodopádů.

Matetsi Victoria Falls se nachází necelých 45 min. jízdy autem od Viktoriiných vodopádů (Zimbabwe).

1032x554 Matetsi Victoria Falls 1

 

Ubytování

Hotel Matetsi Victoria Falls, který je vysoce oceňován pro své nádherné, výrazně africké moderní interiéry, je do značné míry v souladu se svým přírodním prostředím. Leštěné hliněné povrchy, lesklé ručně tepané detaily z místní mědi a plynulé přechody mezi vnitřními a vnějšími obytnými prostory. Téma "Život na řece", jak ho koncipoval zimbabwský architektonický designér, se nenápadně projevuje v hliněných hrncích s lampičkami, prvcích inspirovaných rybími pastmi a zakázkových dílech místních řemeslníků.

1032x554 Matetsi Victoria Falls 2

 

Restaurace

Tým kuchyně vedou 2 z nejlepších šéfkuchařů na kontinentu, šéfkuchař Shane a šéfkuchař Artwell, kteří posunuli gastronomii na novou úroveň, kterou hosté přirovnávají k těm nejlepším na světě. V Matetsi Victoria Falls věří, že kulinářské zážitky jsou velkou součástí celkového dojmu hostů, a proto budete mít během svého pobytu možnost si jich vyzkoušet širokou řadu. Menu, která se připravují každý den, se zaměřují na výjimečné produkty z regionálních zdrojů. Kuchaři jsou navíc zběhlí ve stravování pro širokou škálu diet a často jsou chváleni za to, že dokáží vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům.

1032x554 Matetsi Victoria Falls 3

 

Aktivity

Matetsi Victoria Falls nabízí ideální kombinaci safari, řeky, Viktoriiných vodopádů a odpočinku, to vše zabalené do vřelé zimbabwské pohostinnosti. Zažijte kouzlo Matetsi od safari při východu slunce až po plavbu lodí při západu slunce. V soukromé rezervaci Matetsi je k dispozici široká škála aktivit a město Viktoriiny vodopády nabízí další aktivity, které uspokojí jak milovníky autentické kultury, tak vášnivé milovníky dobrodružství.

1032x554 Matetsi Victoria Falls 4

 

Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou v Zimbabwe vám připravíme na míru. Neváhejte nás kontaktovat.“

Tomáš Marek

Private Travel Designer