Miavana, Madagaskar – Nosy Ankao

Butikový resort na ostrově Nosy Ankao

Miavana má zajímavou historii – nejprve přechodné místo pro sezónní rybáře, poté tajný úkryt pro piráty a v poslední době prosperující farma s mořskými řasami, díky vodám bohatým na živiny. Nyní je součástí chráněné krajinné oblasti. Butikový resort Miavana nabízí nádherné luxusní ubytování, prvotřídní služby a nepřeberné množství aktivit. Navíc si ho můžete pronajmout celý i s ostrovem tak, aby na něj nikdo další kromě vás a personálu neměl přístup.

O destinaci

Madagaskar je celkově čtvrtým největším ostrovem na Zemi a má několik menších okolních ostrůvků. Miavana se nachází na největším z pěti ostrovů v odlehlém souostroví u severovýchodního pobřeží Madagaskaru, kam se dostanete pouze vrtulníkem z letišť Diego Suarez a Nosy Be.

1032x554_Madagaskar_Miavana_madagasker-mainland-1

 

Ubytování

Miavana nabízí 14 soukromých vil s 1, 2 nebo se 3 ložnicemi, každá se soukromým bazénem a nepřetržitým servisem osobního komorníka, každá s dostatkem prostoru (minimálně 620 m²). K dispozici budete mít pohodlným obývací pokoj, otevřený jídelní kout a dobře zásobený kuchyňský kout, koupelnu a pracovnu, kterou lze přeměnit na dětský pokoj. Pokud byste však pořádali velký rodinný výlet nebo jiný výjezd ve více lidech, pak je možnost si resort pronajmout celý i s ostrovem tak, aby na něj nikdo další kromě vás a personálu neměl přístup.

1032x554_Madagaskar_Miavana_3-A-Private-Villas-scaled-1

 

Restaurace

Miavana vás zve ochutnat své poklady a slibuje kulinářský zážitek v každém soustu. Každý den zdejší šéfkuchař se svým týmem vytváří vynikající pokrmy, které spojují ty nejlepší místní ingredience s prvotřídní dovedností a čerstvostí. Od čerstvého manga a limet až po výrazný růžový pepř a aromatické vanilkové lusky. Vytříbené místní speciality zahrnují např. kraba mangrovového, tuňáka žlutoploutvého,  madagaskarský kaviár Rova a buvolí mozzarellu Zebu-milk. Stravovat se tu můžete v restauracích, ale i soukromě, a to i na opuštěném ostrově Nosy Mananpaho, kam se dostanete lodí.

1032x554_Madagaskar_Miavana_Miavana-Dining-Crab-2500px-005-1

 

Aktivity

Prozkoumat tu můžete chráněnou krajinnou a mořskou oblast o rozloze 15 000 ha a v lesích potkat více než 100 druhů lemurů, nebo při šnorchlování či potápění do tyrkysových vod zkoumat útesy pulzující životem, mořské želvy a manty. Vydat se můžete i na výlety helikoptérou nebo na oceánská dobrodružství na lodích při hledání migrujících keporkaků a delfínů. Flotila lodí Miavana a nekonečná řada vybavení resortu Miavana otevírá dveře každému dobrodružství.

1032x554_Madagaskar_Miavana_image2-1

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Výlet na safari vám zařídíme od A do Z. Soukromým letadlem cestovat už z domova můžete, ale pro výlet na safari je private jet téměř nutností.“