Prvotřídní cestování s KLM Royal Dutch Airlines

Destinace

Užijte si cestování s tou nejdéle fungující leteckou společností na světě, která dodnes hrdě operuje pod svým původním názvem.

1450x674 Prvotřídní cestování s KLM – Royal Dutch Airlines B787-9 Dreamliner WBC Zodiac Cirrus seat_2

 

Porovnání vyšších cestovních tříd letecké společnosti KLM

Hledáte-li rozšířený výběr, nadstandardní pohodlí a luxus pro svůj mezikontinentální let, pak se nechte pohltit exkluzivitou třídy Premium Comfort, kde vás čeká větší prostor a oddělená část pro maximální komfort. Pokud aspirujete na stylové cestování, zvolte třídu Business. Umožní vám nejen vychutnat si přebytek soukromí a pohodlí, ale také se těšit na prvotřídní gastronomické zážitky a nápoje a plnou pozornost palubního personálu KLM. A bonus? Můžete být produktivní a v klidu zvládnout i mnoho práce. Podívejte se, v jakých detailech tkví rozdíly mezi těmito dvěma vyššími třídami letecké společnosti KLM.

Sedadla

Třída Premium Comfort

Uvelebte se v maximálním komfortu a užijte si mimořádnou pohodlnost sezení. V třídě Premium Comfort máte k dispozici celých 99 cm prostoru pro nohy a možnost až 20 cm náklonu pro příjemné pohodlí a relaxaci.

Třída Business

Uložte se pohodlně do sedadla nastavitelného do úplně rovné polohy a dopřejte si naprostý odpočinek. Prostor pro vaše nohy je Business třídě neomezený.

Ve standardní ekonomické třídě je k dispozici pouhých 79 cm pro nohy a 12,5 cm pro sklon sedadla.

1032x554 Prvotřídní cestování s KLM – Royal Dutch Airlines KL_PC_amenity

 

 

Zavazadla

Třída Premium Comfort

Cestovat můžete ve třídě Premium Comfort až se 2 zavazadly umístěnými v zavazadlovém prostoru, každé o hmotnosti max. 23 kg, a s kabelkou a 2 palubními zavazadly s maximální vahou 12 kg.

Třída Business

Cestování v Business třídě vám umožní letět spolu s 2 zavazadly, které budou uložené v zavazadlovém prostoru. Každé může mít až 32 kg. Na palubu si pak můžete vzít ještě 18 kg ve 2 palubních zavazadlech a kabelce.

Ve standardní ekonomické třídě můžete cestovat s pouhými 23 kg v zavazadlovém prostoru a 12 kg na palubě v 1 palubním zavazadle a kabelce.

1032x554 Prvotřídní cestování s KLM – Royal Dutch Airlines stažený soubor

 

Jídlo a pití

Třída Premium Comfort

I když ekonomická třída nabízí bezplatné a chutné stravování, včetně svačin, teplých jídel, sendvičů a širokého výběru ovocných šťáv, nealkoholických nápojů, piva, vína, kávy či čaje, třída Premium Comfort jde ještě dál. Můžete očekávat vyšší gastronomický zážitek s ještě bohatším výběrem jídel a nápojů. Těšte se na exkluzivní stravování třídy Premium Comfort a také širší výběr kvalitních vín a likérů.

Třída Business

V Business třídě vás čeká gurmánský zážitek připravený špičkovými kuchaři. Těšte se na vynikající, čerstvě připravená 3chodová menu a další výběr vysoce kvalitních vín a likérů, pečlivě vybraných sommeliérem. Business třída nabízí nejen komfort, ale také skvělý gastronomický zážitek.

1032x554 Prvotřídní cestování s KLM – Royal Dutch Airlines AA5FC8CE-AE8E-42C4-9264A5D50EB72BEC

 

Na palubě

Třída Premium Comfort

Premium Comfort Class nabízí prostor a klid, který potřebujete k tomu, abyste se mohl plně soustředit na relaxaci, a to i s pomocí nabídky pohodlných polštářů a dek. Zábavní systém s 13,3palcovým displejem vám umožní sledovat filmy, seriály, hry a další obsah, který milujete. S in-seat power systémem, vybaveným USB-A a 110v AC výstupem, budete mít k dispozici neustálý přísun energie pro všechna vaše zařízení. WiFi s možností odesílání zpráv zdarma vám umožní zůstat v kontaktu s vašimi blízkými, kolegy nebo s kýmkoli jiným. Sluchátka s funkcí potlačení hluku vám zase pomohou vychutnat si svoji oblíbenou hudbu nebo film bez rušení. Amenity kit, tedy balíček s osobními potřebami, je zde standardem.

Třída Business

I Business Class nabízí maximální prostor a klid pro plné soustředění se na relaxaci jako ve třídě Premium Comfort. Zábavní systém je tu ale s 16–18palcovým displejem a amenity kit, tedy balíček s osobními potřebami, je zde na vyšší úrovni.

Ve standardní ekonomické třídě je k dispozici pouze 9–11palcový displej pro sledování filmů, standardní sluchátka a balíček s osobními potřebami nedostanete.

1032x554 Prvotřídní cestování s KLM – Royal Dutch Airlines 28951A9B-A15D-4CCE-BC143652B140BF73

 

Na letišti

Třída Premium Comfort

Na letišti můžete s letenkami Premium Comfort Class ušetřit čas s výhodami SkyPriority. Díky SkyPriority nemusíte téměř vůbec čekat ve frontě a můžete nastoupit jako jedni z prvních.

Třída Business

S letenkami Business Class si užijete SkyPriority a před nástupem na palubu letadla můžete navíc odpočívat v salonku.

Při cestování standardní ekonomickou třídou může využít i samoobslužný kiosek. SkyPriority ani využití salonku v ceně zahrnuto není.

1032x554 Prvotřídní cestování s KLM – Royal Dutch Airlines 2C42B9BD-0086-4620-945A1A4B1760EF84

 

Tipy na další zážitky

Buďte nároční, cestujte s námi

Buďte nároční, cestujte s námi

Ne nadarmo se cestování říká koření života. Myslete ve velkém a vydejte se na své další dobrodružství s námi. Zaručeně na něj budete vzpomínat s úsměvem.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Naši travel designéři naplánují a zařídí vše pro vaši cestu. Neváhejte nás kontaktovat.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist