Michaela Pipek

„Umožníme vám vlastnit parfém, který neucítíte u nikoho jiného na celém světě. A abyste se cítili opravdu výjimečně, ubytujeme vás v hotelu The Ritz London, který leží jen 5 minut chůze od legendární parfumérie. V okolí najdete jeden z nejstarších londýnských paláců, St. James Palace, či slavný Hyde Park, jeden z královských parků, který vám poslouží k dlouhým procházkám nebo piknikovému odpoledni.“

Michaela Pipek, chief travel designer

Od dubna tohoto roku vám britská rodinná společnost Floris London, která má na trhu již skoro třistaletou tradici, nabízí jedinečný luxusní zážitek s názvem Bespoke. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým, navrhněte si sami unikátní parfém vašich snů. Královský balíček Bespoke, od jediné nezávislé parfumářské společnosti vyznamenané královnou, je připraven pro dvě osoby. Ideální jako svatební či zásnubní dar, ale radost udělá určitě i matce a dceři, kamarádkám, zkrátka komukoliv.

Na první tříhodinové konzultaci vás a vašeho sparing partnera přivítá jeden ze členů rodiny Floris, který vám poskytne základní informace a přehled o jejich společnosti. Poté se odeberete se sklenkou šampaňského nasávat tu pravou atmosféru výroby všemožných vůní a vybírat ze široké škály kvalitních vonných základen pro váš ojedinělý parfém. Naleznete ideální parfémový profil a směr, kterým se budete ve vývoji vlastní vůně ubírat. V následujícím období budete spolu s odborníky testovat a využívat vzácných esenciálních olejů i květinových esencí shromážděných z celého světa. Celkové zhotovení vašeho aromatického pokladu byste měli zvládnout během tří konzultací po dobu půl roku. Spolupracovat s vámi bude celý tým parfumérie, každý navržený parfém také schvaluje samotný Edward Bodenham Floris, člen deváté generace rodu Florisů.

Načítám

Do budoucna tedy budete vlastnit dva naprosto originální parfémy o obsahu 100 ml s certifikáty o provinienci, dle vašeho vkusu a na míru! Přímo vámi navržené vůně se polinou z lahviček s kultovním tvarem značky Floris, kde budou taktéž vyryty vaše iniciály. Vše samozřejmě zabaleno v luxusních dárkových krabičkách. Máte také možnost zažádat si až o pět zopakování produkce této stejné vůně. Všechny vyrobené parfémy, potažmo i ten váš, jsou zaznamenány v soukromé podnikové knize. Tu založil první člen rodu zabývající se vůněmi na zakázku Juan Famenias Floris. Můžete se tedy ocitnout mezi tak zvučnými jmény významných klientů jako byli hrabě Orloff či sir Winston Churchill. Zapsání vašeho výrobku do tohoto katalogu je také důkazem o tom, že je jeho popis a postup uchován pro vás i pro vaše příští generace, lze jej pak na objednávku opět znovu vyrobit.

Floris London nabízí zkrátka komplexní zakázku celého rodokmenu vaší vlastní vůně, od prvopočátku až po zdárný voňavý konec. Všechny služby jsou přizpůsobené výhradně na přání každého zákazníka, v samém srdci Londýna, na adrese 89 Jermyn Street nebo na Belgravia Boutique, 147 Ebury Street, kde se vůně značky Floris začaly vábně linout už před třemi sty lety.

Darujte si originální překvapení v podobě zábavy a příjemného prožitku a vykouzlete unikátní vůni, kterou na celém světě neucítíte z nikoho jiného, než pro koho byla s láskou navržena...

Michaela Pipek, chief travel designer

Michaela Pipek

chief travel designer

Zavolejte mi nebo napište.

S týmem designérů vám připravím nezapomenutelnou dovolenou na míru kdekoliv na světě. 

Co vás také může zajímat