Royal Mansour Marrakech, Maroko – Marrakéš

Nadčasový, nezapomenutelný a nenapodobitelný luxusní hotel

Royal Mansour Marrakech Royal Mansour je považován za nejlepší hotel v Maroku, ne-li v celé Africe, a je jedním z nejkrásnějších hotelů na světě. Hotelové pokoje a apartmá jsou nahrazeny luxusními riady rozesetými v uzavřeném komplexu. Každý z 53 soukromých riadů je výjimečný a jedinečný. Poloha hotelu Royal Mansour umožňuje dojít pěšky do mediny.

O destinaci

Maroko, místo, které nabízí veškerý luxus a bezpečí. Region s vlastní kulinářskou identitou. Země jedinečných řemesel a umění pyšnící se úchvatnou architekturou. Domov po generace zachovaných živých tradic.

Poloha hotelu Royal Mansour umožňuje dojít pěšky do marrakéšské mediny.

1032x554_Maroko_Marrakéš_Royal Mansour Marrakech____offre-2-1

 

Ubytování

Hotelové pokoje a apartmá jsou nahrazeny luxusními riady rozesetými v uzavřeném komplexu. Každý z 53 soukromých riadů je výjimečný a jedinečný. Riady mají 3 podlaží, některé jsou s vlastním výtahem.

1032x554_Maroko_Marrakéš_Royal Mansour Marrakech___paralax-grand-riad-grid

 

Restaurace

Gurmánské restaurace Royal Mansour Marrakech nabízejí jedinečné chuťové zážitky založené na vynalézavých pokrmech s neodolatelnou chutí, něco, co zaručeně potěší vaše chuťové pohárky. Nesou otisk dvou šéfkuchařů se třemi michelinskými hvězdami: Yannicka Alléno a Massimiliano Alajmo, kteří ztělesňují, každý ve svém vlastním prostoru, ducha Royal Mansour.

1032x554_Maroko_Marrakéš_Royal Mansour Marrakech_Photo19_RM_24_04_20160954_ok_HD-1200 2

 

Aktivity

Královská péče na vás čeká v Royal Mansour Spa – hammam, výjimečné procedury, kadeřnický salon, fitness centrum, vyhřívaný bazén. Lázně Royal Mansour Marrakech jsou samy o sobě cestou, která přináší relaxaci a pohodu.

1032x554_Maroko_Marrakéš_Royal Mansour Marrakech_Spa_royal_mansour

 

Depositphotos_183786274_xl-2015

„Spousta lidí má o Maroku jisté předsudky, neboť jde o arabskou zemi, je to ale mýtus. Maroko je klidné, bezpečné, rozvinuté a čisté.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer