Sofitel Fiji Resort & Spa, Fidži

Přední 5hvězdičkový hotel na pevnině Fidži

Hotel Sofitel Fiji absolvoval rozsáhlý modernizační proces, během nějž došlo k vytvoření moderního resortu, předního pětihvězdičkového hotelu na pevnině Fidži. Sofitel Fiji Resort & Spa leží na soukromé pláži na ostrově Denarau a nabízí nekonečné množství požitků: čerstvé sezónní pokrmy, hrdé ukázky místní fidžijské kultury, rekreační zařízení, spoustu aktivit pro děti, rozsáhlé konferenční centrum a lázně. To je považováno za ráj pro ty, které inspirují radosti života.

O destinaci

Fidži je skupina ostrovů v Tichém oceánu, na kterých vás po příletu přivítají vřelým pozdravem Bula! a květinovým náhrdelníkem. Tento kout světa láká milovníky pláží s bílým pískem, dobrodruhy lačnící po tropickém pralese a především obdivovatele bohatého mořského života. 

Tento moderní a integrovaný resort se nachází na vynikající adrese na ostrově Denarau a rozkládá se na 26 hektarech svěžích zahrad s výhledem na záliv Nadi.

1032x554 Sofitel Fiji Resort & Spa DJI_0068

 

Ubytování

Každý z 298 luxusních pokojů a apartmá hotelu Sofitel Fiji Resort & Spa je orientován na oceán, a poskytuje tak prostor pro naprostou relaxaci.

1032x554 Sofitel Fiji Resort & Spa SF-3826

 

Restaurace

Sofitel Fiji nabízí nepřeberné množství gastronomických zážitků. Objevte elegantní interpretace nové kuchyně, která se hladce mísí s těmi nejlepšími místními chutěmi. Vyberte si z elegantních restaurací, uvolněných barů a kaváren s bohatou nabídkou jídel. Gastronomie je srdcem hotelu Sofitel.

1032x554 Sofitel Fiji Resort & Spa SF-3646-copy

 

Aktivity

Omládněte, odpočiňte si, zotavte se a načerpejte nové síly díky službám a vybavení hotelu Sofitel Fiji, které vám poskytnou komplexní wellness zážitek.

1032x554 Sofitel Fiji Resort & Spa Shot40-SFJ-3493-e1664233242198

 

Depositphotos_183786274_xl-2015

„Pro vaši dovolenou naplánujeme a zařídíme vše, aby byla přesně podle vašich představ a snů.“

Veronika Robin

Chief Sales Officer