Za dvacet let budete litovat věcí, které jste neudělali. Tak zvedněte kotvy a vyplujte z bezpečného přístavu. Zkoumejte. Sněte. Poznávejte. Protože na konci života nebudete vzpomínat na to, jak jste seděli v kanceláři. Objevte kouzlo travel designu a naplňte svůj život vzpomínkami.

 

Kdo je travel designer?

Zážitky na míru zařizují travel designeři, pro které cestování není pouze náplň práce, je to především jejich obrovská vášeň. Objevují pro vás cizí kultury, testují lety, hotely, zážitky a služby. Díky svým znalostem a zkušenostem vás dokáží perfektně vyslechnout a navrhnout vám ideální dovolenou od momentu, kdy překročíte s kufry svůj práh, až do chvíle, kdy se vrátíte zpět domů s hlavou plnou vzpomínek.

Osobní přístup

Základem práce travel designerů je osobní přístup. Ten aplikují jak při vyhledávání nových zážitků, tak při komunikaci s klienty. Na rozdíl od tradičnějších cestovních kanceláří nemáme žádné hotové balíčky, ze kterých byste si vybírali svou dovolenou. Naopak. Každý jsme jedinečný a společně s námi i naše sny a představy. Travel designeři k vám budou vždy přistupovat individuálně, vyslechnou si vaše přání a požadavky a následně připraví cestu. Díky tomu je každá dovolená, kterou tvoříme, zcela unikátní.

Čím jsou travel designeři výjimeční?

Díky pravidelným poznávacím cestám má každý travel designer výjimečné know-how. Náš tým se vyzná ve světových destinacích, hotelech i dopravě. Při plánování dovolené tak vybíráme z námi prověřených služeb a ručíme za hladký průběh vaší cesty. Nejen, že naši travel designeři dokáží vymyslet skvělou dovolenou, jsou také vynikajícími organizátory. Postarají se o to, aby vše fungovalo, jak má, a v případě, že je potřeba vyřešit nečekaný problém, jsou vám kdykoliv k dispozici. 

Zážitkům se meze nekladou

Probudili jste se s chutí zalyžovat si? Chtěli byste si užít romantický únik z města na soukromé pláži v Indickém oceánu? Rádi byste o víkendu překvapili rodinu tajným výletem? Napadlo vás zajít si večer na vyprodanou operu? Stačí, abyste nám sdělili svou představu o vysněné destinaci či zážitku, a můžete se začít balit. Ať už jde o kulturní nebo sportovní zážitky, stylové ubytování, privátní lety nebo pronájem soukromého ostrova, náš tým zkušených travel designerů vám naplánuje vše do posledního detailu a promění tak vaše sny ve vzpomínky. 

Proč je dobré mít osobního travel designera?

Každý z nás má svého osobního bankéře, lékaře či švadlenu, zkrátka tým profesionálů, kteří díky svým odborným znalostem v potřebnou chvíli rychle a efektivně pomohou. Stejně tak je velmi příjemné a přínosné mít svého travel designera, který vám je vždy k dispozici a každou vaši cestu promění v dovolenou snů tím, že se postará o dokonalý servis. Náš tým je flexibilní a vždy po ruce. Stačí poslat jednu SMS a můžete si prodloužit dovolenou třeba o další dva týdny.

Michaela Pipek, chief travel designer

Michaela Pipek

chief travel designer

Zavolejte mi nebo napište.

S týmem designérů vám připravím nezapomenutelnou dovolenou na míru kdekoliv na světě.