Travel design promění vaše sny ve vzpomínky

Destinace

Kdo je travel designér a čím jsou travel designéři výjimeční?

Travel design promění vaše sny ve vzpomínky

 

Dovolené, které si zapamatujete

Za dvacet let budete litovat věcí, které jste neudělali. Tak zvedněte kotvy a vyplujte s námi na dovolenou snů. Zkoumejte. Sněte. Poznávejte. Protože na konci života nebudete vzpomínat na to, jak jste seděli v kanceláři. Objevte kouzlo travel designu a naplňte svůj život vzpomínkami.

 

Kdo je travel designér?

Zážitky na míru zařizují travel designéři, pro které cestování není pouze náplň práce, je to především jejich obrovská vášeň. Objevují pro vás cizí kultury, testují lety, hotely, zážitky a služby. Díky svým znalostem a zkušenostem vás dokáží perfektně vyslechnout a navrhnout vám ideální dovolenou od momentu, kdy překročíte s kufry svůj práh, až do chvíle, kdy se vrátíte zpět domů s hlavou plnou vzpomínek.

jpeg-optimizer_18EAE4A3-E035-45CF-A2B1-EB1249745E4C_1_201_a

 

  

Osobní přístup

Základem práce travel designérů je osobní přístup. Ten aplikují jak při vyhledávání nových zážitků, tak při komunikaci s klienty. Na rozdíl od tradičnějších cestovních kanceláří nemáme žádné hotové balíčky, ze kterých byste si vybírali svou dovolenou. Naopak. Každý jsme jedinečný a společně s námi i naše sny a představy. Travel designéři k vám budou vždy přistupovat individuálně, vyslechnou si vaše přání a požadavky a následně připraví cestu. Díky tomu je každá dovolená, kterou tvoříme, zcela unikátní.

jpeg-optimizer_94036A68-4842-488C-AF88-441FEBF826AA_1_201_a

 

Čím jsou travel designéři výjimeční?

Díky pravidelným poznávacím cestám má každý travel designér výjimečné know-how. Náš tým se vyzná ve světových destinacích, hotelech i dopravě. Při plánování dovolené tak vybíráme z námi prověřených služeb a ručíme za hladký průběh vaší cesty. Nejen, že naši travel designeři dokáží vymyslet skvělou dovolenou, jsou také vynikajícími organizátory. Postarají se o to, aby vše fungovalo, jak má, a v případě, že je potřeba vyřešit nečekaný problém, jsou vám kdykoliv k dispozici. 

jpeg-optimizer_5E715BFA-C5E9-4E28-A585-B323BAF5726A_1_201_a

 

  

Zážitkům se meze nekladou

Probudili jste se s chutí zalyžovat si? Chtěli byste si užít romantický únik z města na soukromé pláži v Indickém oceánu? Rádi byste o víkendu překvapili rodinu tajným výletem? Napadlo vás zajít si večer na vyprodanou operu? Stačí, abyste nám sdělili svoji představu o vysněné destinaci či zážitku, a můžete se začít balit. Ať už jde o kulturní nebo sportovní zážitky, stylové ubytování, privátní lety nebo pronájem soukromého ostrova, náš tým zkušených travel designérů vám naplánuje vše do posledního detailu a promění tak vaše sny ve vzpomínky. 

jpeg-optimizer_327D8E86-FA45-4C78-8062-0B85B687EAE5_1_201_a

 

Proč je dobré mít osobního travel designéra?

Každý z nás má svého osobního bankéře, lékaře či švadlenu, zkrátka tým profesionálů, kteří díky svým odborným znalostem v potřebnou chvíli rychle a efektivně pomohou. Stejně tak je velmi příjemné a přínosné mít svého travel designéra, který vám je vždy k dispozici a každou vaši cestu promění v dovolenou snů tím, že se postará o dokonalý servis. Náš tým je flexibilní a vždy po ruce. Stačí poslat jednu SMS a můžete si prodloužit dovolenou třeba o další 2 týdny.

jpeg-optimizer_8616C548-1C9A-4021-A770-C522F6CCAB06_1_201_a

 

Tipy na zážitky

Buďte nároční, cestujte s námi

Buďte nároční, cestujte s námi

Ne nadarmo se cestování říká koření života. Myslete ve velkém a vydejte se na své další dobrodružství s námi. Zaručeně na něj budete vzpomínat s úsměvem.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Vaši dovolenou snů připravíme na míru téměř kdekoliv na světě. Neváhejte nás kontaktovat.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer