Intimní atmosféra těchto menších lodí si získá každého dobrodruha, který nemá v lásce cestování s davem dalších lidí. Díky menšímu počtu pasažérů si mohou hosté užívat osobnějšího přístupu, na kterém si Windstar Cruises zakládají.

 

Americká společnost Windstar Cruises je známá svou nadstandardní péčí o hosty, a to především díky omezenému počtu cestujících. Její flotila čítá šest menších luxusních lodí, které průměrně hostí na svých palubách okolo 200 cestujících. Díky klidné intimní atmosféře a prvotřídní péči o hosty jsou Windstar Cruises pravidelně oceňované jako nejlepší „Small Luxury Cruise Ship in the World“.

 

Načítám

Typy plaveb Windstar Cruises

 

50 zemí a 150 přístavů – právě to je destinační síť, dle které plánují Windstar Cruises své trasy. Kromě tradičních destinací nabízí tyto lodě také svým hostům tematické plavby. Můžete s nimi tedy cestovat po stopách dobrého jídla a vína nebo zavítat na Monte Carlo Grand Prix do Monaka a užít si tak prvotřídního výhledu.

Oproti velkým cestovním lodím se mohou ty od Windstar Cruises dostat i do míst a zátok, které slibují ničím nerušené soukromí a zároveň dávají hostům poznat neprobádané krásy tamní země. Kromě toho na vás v jednotlivých destinacích čekají jedinečné zážitky autentické kultury, kterou Windstar Cruises zprostředkovávají. V malých skupinách tak můžete vyrazit za místními, kteří vás rádi pohostí a zasvětí do místních zvyků.  

Načítám

Ubytování Windstar Cruises

 

Možnosti ubytování se lehce liší na každé z lodí Windstar Cruises, typově si ale většinou můžete vybírat ze suite nebo deluxe suite s výhledem na oceán a suite s balkónem. Ať už zvolíte jakýkoliv suite, čeká na vás koupelna obložená mramorem nebo povlečení z egyptské bavlny. I tyto zdánlivé drobnosti dokreslí jedinečnou atmosféru luxusu, která vás bude doprovázet po celou dobu plavby.

Načítám

Aktivity Windstar Cruises

 

Navzdory tomu, že se nemohou Windstar Cruises měřit s velkými loděmi velikostně, nabízejí pro své hosty spoustu možností, jak se na palubě zabavit. Hosté mohou zajít na relaxující masáž do WindSpa nebo si dát trochu do těla ve fitness centru.

Navštívit také můžete nejrůznější přednášky nebo kulinářské ukázky, které se týkající jednotlivých destinací, které navštívíte.

A pokud vás přestane bavit výřivka, můžete skočit přímo do moře ze speciální platformy na zádi lodě. Můžete si také vypůjčit vybavení na nejrůznější vodní sporty, díky kterým si oceánu užijete naplno.

Michaela Pipek, chief travel designer

Michaela Pipek

chief travel designer

Zavolejte mi nebo napište.

S týmem designérů vám připravím nezapomenutelnou dovolenou na míru kdekoliv na světě. 

Co vás také může zajímat