&Beyond Sossusvlei Desert Lodge, Namibie – Sossusvlei

Pouštní krajina písku, kamenů, hvězd, udržitelnosti a ticha

Dvouúrovňová část pro hosty &Beyond Sossusvlei Desert Lodge je mistrovským dílem ze skla, kamene a oceli. Velké skleněné panely se odklopí a odhalí nerušený výhled na poušť. K lákavému vybavení patří bar na centrálním ostrově, pohodlný obývací pokoj, interaktivní kuchyně a bazén s okrajovým prouděním. K dalším charakteristickým prvkům patří četné zastíněné soukromé prostory, posilovna s výhledem na východ slunce a wellness centrum orientované na západ slunce, které nabízí jak léčebnou místnost s privátní lázeňskou vanou, tak samostatnou lázeňskou místnost. V obchodě Signature Shop jsou k vidění nejlepší řemeslné výrobky z Namibie.

O destinaci

Podmanivé pouště, národní parky plné zeleně, oceán plný rozbouřených vln, divoká zvířata v jejich nejpřirozenějším prostředí a 300 slunečných dnů ročně. Namibie je považována za jednu z nejunikátnějších a nejrozmanitějších zemí na africkém kontinentu. 

Lodge se nachází v soukromé pouštní rezervaci &Beyond Sossusvlei, která se rozkládá na 12 715 hektarech hluboko v Namibu, nejstarší žijící poušti na světě. Lodge má vlastní soukromá přistávací dráhu. Můžete letět 1 hod. a 15 min. letu z Windhoeku letadlem nebo 1,5 hod. vrtulníkem, po kterém následuje krátký, 10minutový silniční transfer k lodgi. Na soukromou přistávací dráhu lodge se také denně létá pravidelnými charterovými lety. Lodge je vzdálená 400 km od Windhoeku a 380 km od Swakopmundu po kvalitních štěrkových cestách.

1032x554 &Beyond Sossusvlei Desert Lodge Exterior-Star-Dune-Suite_andBeyond-Sossusvlei (kopie)

 

Ubytování

Udržitelnost a nekompromisní luxus jdou v &Beyond Sossusvlei Desert Lodge ruku v ruce. 10 nádherně zařízených kamenných a skleněných apartmánů rozprostřených podél křivky srázu se otevírá do neustále se měnících výhledů. Každé prostorné klimatizované apartmá nabízí odlehlou, zastíněnou verandu s vlastním bazénem, obývací pokoj s krbem, velké stahovací střešní okno nad postelí a vlastní koupelnu s prosklenou dešťovou sprchou s výhledem na poušť v úhlu 180°. Apartmá Star Dune Suite se 2 ložnicemi je ideální volbou pro rodiny nebo skupiny přátel.

1032x554 &Beyond Sossusvlei Desert Lodge Indoor-guest-area-andBeyond-Sossusvlei-1536x864

 

Restaurace

Soukromý romantický večer pouze pro vás dva, při kterém se necháte okouzlit nádherou pouštní krajiny a budete popíjet víno s pohledem upřeným do nekonečné prázdnoty. Vychutnejte si intimní, delikátní jídlo jen sami se sebou, nekonečnou oblohou a absolutním tichem nad rozlehlou krajinou. Poté se uvelebte a vychutnejte si nádherné pozorování hvězd z výsuvného střešního okna nad postelí.

1032x554 &Beyond Sossusvlei Desert Lodge dining-in-a-fairy-circle-in-namibia

 

Aktivity

Hvězdná hostina – každou noc – s důmyslnou hvězdárnou na místě a nejmodernějším počítačovým teleskopem Celestron CPC 1100 GPS (XLT). Lodge sousedí s Dark Sky Reserve, takže máte jistotu fenomenálního pozorování hvězd. Projděte se po prastarých písčinách a vydejte se po klikatém hřebeni „Dlouhé duny“, který byl vytvarován převládajícími větry. Jakmile dosáhnete vrcholu bez dalších lidí v dohledu, rozhlédněte se po senzačním výhledu na Sossusvlei. Na oslavu si dejte lahodnou piknikovou snídani.

1032x554 &Beyond Sossusvlei Desert Lodge Private-plunge-pool-view-suite-andBeyond-Sossusvlei

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Díky své poloze je zdejší subtropické klima vhodné k návštěvě téměř celoročně.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist