Ať už vás do tváří šlehá studený vítr mrazivé Antarktidy nebo si užíváte slunce na písečných plážích Karibiku, nic se nevyrovná pocitu naprosté svobody, který s sebou cestování přináší. Ne nadarmo se mu taky říká koření života. Myslete ve velkém a vydejte se na své další dobrodružství s námi. Zaručeně na něj budete vzpomínat s úsměvem.  

 

Cestování s Exclusive Tours

Tisíc a jedna noc

 

Každý zná slavný příběh tisíce a jedné noci. Přesně tak si budete připadat v Dubaji nebo Ománu, kde se svou drahou polovičkou můžete strávit romantickou noc uprostřed tajemné pouště. Naprostý klid, praskání ohně a hvězdami posetá obloha umocňují výjimečnou atmosféru večera, který bude patřit jen vám. K dispozici je hostům samozřejmě personál, který se postará, abyste noc strávili v naprostém pohodlí.

Krása mrazivého Severu

 

Sever svou divokou přírodou učaroval už mnohým cestovatelům. Nabídnout vám toho ale může mnohem víc. V Laponsku na vás čeká adrenalinová jízda se psím spřežením, nebo naopak relax pod teplou dekou v saních tažených losy. Jako v ráji si tu budou připadat také automobilový nadšenci. Pod vedením zkušených rallye závodníků mohou v luxusním Lamborghini vyrazit na zamrzlé moře a podrobit divokou sílu auta a své řidičské schopnosti ultimátnímu testu – driftování. 

Legendy hlubokých moří

 

Indický oceán patří mezi nejnáročnějšími cestovateli k velmi oblíbeným destinacím. A není se čemu divit. Kromě celoročně příjemného počasí se tady totiž pod hladinou setkají s opravdovými podmořskými velikány. A na Maledivách to platí dvojnásob. Kromě manty obrovské mohou potápěči narazit na největší druh žraloka na světě – žraloka velrybího. Na rozdíl od jeho děsivějších příbuzných se ho navzdory velikosti ale nemusíte bát, živí se totiž převážně planktonem.

Cesta kolem světa

 

Cesta kolem světa podle slavného románu Jula Werna trvá 80 dní. S námi to ale díky luxusním private jetům stihnete i za kratší dobu. Soukromé letadlo Four Seasons vás dopraví do více než 9 destinací za pouhé tři týdny, a s tím od řetězce luxusních hotelů Aman to zvládnete dokonce ještě rychleji. Pokud se vám ale spěchat nechce, nemusíte zoufat. Místo vzduchu můžete totiž při své cestě brázdit světové oceány. Takové expedice pak trvají klidně i tři měsíce.

Michaela Pipek, chief travel designer

Michaela Pipek

chief travel designer

Zavolejte mi nebo napište.

S týmem designérů vám připravím nezapomenutelnou dovolenou na míru kdekoliv na světě. 

Co vás také může zajímat