Ať už vás do tváří šlehá studený vítr mrazivé Antarktidy nebo si užíváte slunce na písečných plážích Karibiku, nic se nevyrovná pocitu naprosté svobody, který s sebou cestování přináší. Ne nadarmo se mu taky říká koření života. Myslete ve velkém a vydejte se na své další dobrodružství s námi. Zaručeně na něj budete vzpomínat s úsměvem. 

Cestování s Exclusive Tours

Ráj Lyžařů

 

Nebyla by to správná zima, kdybyste netoužili po bílých kopcích, poctivě navoskovaných lyžích a prázdném svahu. Adrenalin, který cítíte, když vás helikoptéra vysadí na vrcholku hory a vy se chystáte v neposkvrněné sněhové pokrývce zanechat svou stopu, je naprosto opojný. Ať už se chystáte vyrazit do na lyže někam po Evropě nebo do dalekého Aspenu, můžete se na nás spolehnout. Abychom vám totiž zajistili dokonalé zážitky, máme v nabídce pouze ta lyžařská střediska, která se řadí k těm nejlepším z nejlepších.

Toulky exotickou Asií

 

Největší kontinent světa, ve kterém najdete jedny z nejstarších národů naší civilizace, je lákadlem pro všechny cestovatele toužící po něčem neobvyklém. Mnohé z těchto zemí jsme sami procestovali a můžeme dosvědčit že návštěva starobylé Číny, Indie, Japonska nebo například Indonésie rozhodně stojí za to. Užijte si piknik s šampaňským a jahodami přímo na Velké čínské zdi nebo se nechte okouzlit japonským čajovým rituálem, který vám předvede tajemná gejša. Dovolená v těchto exotických destinacích uspokojí i ty nejnáročnější dobrodruhy.

Krása mrazivého Severu

 

Sever svou divokou přírodou učaroval už mnohým cestovatelům. Nabídnout vám toho ale může mnohem víc. V Laponsku na vás čeká adrenalinová jízda se psím spřežením, nebo naopak relax pod teplou dekou v saních tažených soby. Jako v ráji si tu budou připadat také automobiloví nadšenci. Pod vedením zkušených rallye závodníků mohou v luxusním Lamborghini vyrazit na zamrzlé moře a podrobit divokou sílu auta a své řidičské schopnosti ultimátnímu testu – driftování.

Legendy hlubokých moří

 

Indický oceán patří mezi nejnáročnějšími cestovateli k velmi oblíbeným destinacím. A není se čemu divit. Kromě celoročně příjemného počasí se tady totiž pod hladinou setkají s opravdovými podmořskými velikány. A na Maledivách to platí dvojnásob. Kromě manty obrovské mohou potápěči narazit na největší druh žraloka na světě – žraloka velrybího. Na rozdíl od jeho děsivějších příbuzných se ho navzdory jeho velikosti ale nemusíte bát, živí se totiž převážně planktonem.

Na špičku ledovce a ještě dál

 

Objevte v sobě neohroženého cestovatele a vydejte se za neobyčejným dobrodružství na jedno z nejodlehlejších míst světa – na Antarktidě. Země věčného sněhu a ledu je fascinujícím důkazem, že krásu lze nalézt opravdu všude. Na první pohled pustá krajina se při bližším pohledu mění na mozaiku fascinujících ledovcových útvarů, kde můžete narazit nejen na tučňáky a lední medvědy, ale také na lachtany. Troufnete si na tuto obrovskou výzvu?

Cesta kolem světa

 

Cesta kolem světa podle slavného románu Jula Werna trvá 80 dní. S námi to ale díky luxusním private jetům stihnete i za kratší dobu. Soukromé letadlo Four Seasons vás dopraví do více než 9 destinací za pouhé tři týdny, a s tím od řetězce luxusních hotelů Aman to zvládnete dokonce ještě rychleji. Pokud se vám ale spěchat nechce, nemusíte zoufat. Místo vzduchu můžete totiž během své cesty brázdit světové oceány. Takové expedice pak trvají klidně i tři měsíce.

Hana Rieplová , travel consultant

Hana Rieplová

travel consultant

Co vás také může zajímat