Bvlgari Hotel Tokyo, Japonsko – Tokyo

Současný italský styl a půvab značky Bulgari v hlavním městě Japonska

Bulgari Hotel Tokyo se nachází na 40. až 45. patře supermoderního mrakodrapu v severní čtvrti Yaesu 2-Chome a nabízí 98 dokonale zařízených pokojů a apartmá a kultovní místa značky Bulgari, jako je bar Bulgari, restaurace Il Ristorante - Niko Romito, salonek s krbem a Bulgari Dolci. Představuje osmý znamenitý klenot ve světě Bulgari, a tak rozšiřuje jméno Bulgari v Tokiu a obohacuje osobitý zážitek Maison v jednom z nejvíce elektrizujících asijských měst.

O destinaci

Japonsko je výjimečnou zemí, kde se tradice střetává s nejmodernějšími výstřelky dnešního světa. V každém jeho koutu na vás čeká nějaké překvapení. Země je známá svou bohatou kulturou a tradičním uměním, ale i jako jedna z nejpohostinnějších a nejpřívětivějších zemí na světě. Je také kolébkou lahůdky zvané sushi.

Bvlgari Hotel Tokyo se nachází v srdci čtvrti Yaesu s výhledem na císařský palác a horu Fuji. Je to jedna z nejvyhledávanějších destinací pro podnikání i zábavu, nachází se zde ikonické tokijské nádraží z červených cihel a v pěší vzdálenosti od finančních čtvrtí Nihombashi a Marunouchi. Pěšky se odtud dostanete také k ikonickým obchodům a jedinečným restauracím v Ginze.

1032x554 Bvlgari Hotel Tokyo, Japonsko – Tokyo zjcr_content

 

Ubytování

Nejvyšší kategorií ubytování je v Bvlgari Hotel Tokyo Apartmá Bulgari o rozloze více než 400 m². Nabízí dokonalý luxus a nejmodernější technologie. Moderní italská estetika se tu prolíná s dotekem japonské tradice a rozlehlý prostor nabízí jeden z nejlepších výhledů ve městě. Je také jedním z největších apartmá v Tokiu a lze jej dále rozšířit propojením se sousedním apartmá. 3 prémiová apartmá o rozloze 117 m² zase vytvářejí prostornou, ale intimní atmosféru pro odpočinek a pohodlí. Krásně zařízené prostory s designovými prvky inspirovanými archivem Bulgari a nejlepšími japonskými řemeslníky mají 2 obytné části včetně ložnice a koupelny a vytvářejí atmosféru luxusní rafinovanosti.

1032x554 Bvlgari Hotel Tokyo, Japonsko – Tokyo -----jcr_content

 

Restaurace

Restaurace Il Ristorante - Niko Romito se nachází ve 40. patře hotelu a nabízí až 62 míst uvnitř a 34 míst venku. Ačkoli prostor zahrnuje prvky japonského designu, jako je zakřivený dřevěný strop, menu je klasické Niko Romito s moderním vyjádřením autentické italské kuchyně. Pokrmy jako Antipasto all'Italiana a Cotoletta alla Milanese zachycují eleganci a uměřenost šéfkuchařova přístupu Made in Italy a stanovují nové kódy moderního kánonu italské kultury. Sushi Hōseki – Kenji Gyoten pod vedením šéfkuchaře Kenjiho Gyotena, 3hvězdičkového šéfkuchaře sushi Sushi Gyoten ve Fukuoce, má pouze 8 míst. Je to chrám zasvěcený rituálu japonského stolování a vyznačuje se dokonalými designovými prvky a výhledem do malé zenové zahrady. Na vrcholu hotelu, v jeho 45. patře, se nachází The Bulgari Bar, z něhož mohou hosté zažít kouzlo středomořské zahrady obklopené tokijským panoramatem, a salónek Bulgari Lounge je útulné, relaxační a ohromně elegantní místo s obrovským litinovým krbem a žulovou deskou.

1032x554 Bvlgari Hotel Tokyo, Japonsko – Tokyo       jcr_content

 

Aktivity

Lázně o rozloze 1800 m² se nacházejí ve 40. patře hotelu a nabízejí 9 léčebných místností, včetně lázeňského apartmá a dvoulůžkového léčebného pokoje. Vnitřní bazén o délce 25 m je zasazen do prosklených oken od podlahy ke stropu a poskytuje hostům úchvatný výhled na panorama města. Inovativní procedury, péče a nejnovější wellness terapie zajišťují mimořádný zážitek pro muže i ženy. Nejnovější poznatky z oblasti fitness a výživy nabízí tělocvična Workshop Gymnasium, která nabízí na míru šité programy zaměřené na výsledky. Fitness centrum Bvlgari Hotel Tokyo je přístupné nepřetržitě a je plně vybaveno nejmodernějšími stroji Technogym, které navrhli architekti z ACPV Architects, a jeho kurátorem je Lee Mullins, zakladatel společnosti Workshop Gymnasium. Bvlgari Hotel Tokyo má také vyhrazené místo na terase pro venkovní trénink.

1032x554 Bvlgari Hotel Tokyo, Japonsko – Tokyo          jcr_content

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování vám pomůžeme a zařídíme vše potřebné pro vaši dovolenou snů.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist